Наш телефон:

Протезування на імплантах

Протезування на імплантах

вартість від

4100 грн

Протезування на імплантах

вартість від

4100 грн

У стоматологічній клініці I-Dent можна замовити зубне протезування на імплантатах на кращих умовах в Херсоні. Тут використовують сучасний, міцні, легкі матеріали як кераміка, цирконій, металокераміка від кращих виробників, а власна лабораторія гарантує якість встановлених стоматологічних конструкцій.

Протезування на імплантатах в Херсоні

Фахівці рекомендують протезування зубів на імплантат, так як вони:

  • Функціональні – імплантати повноцінно заміщають функції коренів зубів і здатні витримати підвищену робоче навантаження при жування, а не заподіює пацієнту дискомфортних або больових відчуттів;
  • безпечні – після установки імплантат обсяг кісткових і м’яких тканин повністю зберігається, так само як естетика лінії ясен, на відміну від інших методів, як знімні зуби і мости, під Яким ясна просідає в кісткова тканина атрофується;
  • краса – на імплантат встановлюються зубні протези з сучасних матеріалів, які за своїм зовнішнім виглядом і структурі абсолютно ідентичні натуральної зубної емалі. Тому навіть протезування на імплантат при повній відсутності зубів буде виглядати природно і естетично;
  • надійні – цей метод визнається фахівцями як найнадійніший, так як у випадку з фіксацією протеза на опорних зубах, їх необхідно обточувати, що з часом може призвести до їх втрати через невідповідність навантаження;
  • довговічні – імплантати НЕ вимагають заміни і встановлюються лише один раз. Якщо зубний протез, з якихось причин необхідно замінити, це можна зробити швидко і без особливих складнощів з Найкоротший термін.

У клініці I-Dent в Херсоні процедура протезування проходить кілька обов’язкових етапів. Одним з них є рентген або КТ місця установки штучних зубних коренів. Суспензія від показаний, протезування може бути одноетапна, двохетапним або одномоментним відразу після видалення хворого зуба.

Для протезування з опорою на імплантати лікар може вибрати один із таких способів: All-on-4, All-on-6, які полягають в установці 4-6 штучних коренів з дотриманням вимог спеціального протоколу і фіксацією на них тимчасового протеза.

Другим етапом Виступає безпосередня заміна тимчасового протеза постійним, після стабілізації кістки. Постійний протез виготовляється в лабораторії клініки за наявними зліпки, тому пацієнту буде з ним абсолютно комфортно.

Протезування на імлантах, ціна

Вартість протезування на імплантат залежить від комплексу виконаних робіт, які в одному випадку може складаючись з кількох процедур, в іншому цілий з цілого ряду терапевтичних і відновлювальних заходів. Також на підсумкову ціну впливає обраний матеріал:

  • металокераміка – металева основа, покрита керамічною масою. Матеріал доступний за ціною, тому Надзвичайно популярний. Однак він може бути протипоказаний людям з індивідуальною непереносимістю на метал;
  • діоксид цирконію – біосумісний, естетичний матеріал, що повністю повторює відтінок натуральної зубної емалі пацієнта. Для відновлення передніх зубів застосовуються керамічні коронки, які роблять протези не відрізнятись від натуральних зубів. Однак для жувальної зони застосовується цирконієві коронки, які більш резистентні до механічних навантажень;
  • безметалловая пресскераміка – підходить для відновлення зубного ряду в передній зоні. Пресскераміка відрізняється підвищеною міцністю і подібна до натуральної зубної емаллю структурою.

Процедура, суспензія від складності, може занять дещо більше часу, а на протезування на імплантат при повній відсутності зубів ціна трохи дорожче. Іноді потрібно нарощування обсягу кісткової тканини щелепи, що, безумовно, вимагає більше візитів до лікаря і більше специфічних операцій. Тому вартість завжди розраховується індивідуально і не можна заздалегідь точно сказати, скільки буде коштувати протезування без огляду і діагностики.

На ціну впливає і вид протезування на імплантат:

коронки – підходить для відновлення одного або декількох зубів, які розташовуються окремо. Кожна коронка має окремий імплантат;
мостові конструкції – реконструкція зубного ряду, в якому відсутні кілька зубів поруч. Протези мають загальну базу і коронки з обраного матеріалу;
повні протези – метод застосовується при повній відсутності зубів. Конструкція може бути знімною і незнімної. Перший варіант кріпиться спеціальними замками і їх можна витягувати і чистить. Другі кріпляться до імплантат (від 4 до 8 штук) і самостійно їх зняти неможливо.

Лікарі-имплантолог I-Dent допоможуть вибрати оптимальний варіант для вас, з точки зору функціональності, практичності, естетичності і вартості. Звернувшись в клініку в Херсоні, ви Отримати професійну консультацію і гарантію якості на всі надані послуги, використані матеріали, і виготовлені імплантати і коронки.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас