Наш телефон:

Карієс

Карієс

вартість від

350 грн

Карієс

вартість від

350 грн

Основною причиною звернення до лікаря стоматолога є карієс. Здавалося б, просте банальне і несерйозне захворювання, але якщо залишити без належної уваги воно може досить швидко обернутися великими неприємностями, гострими хворобливими відчуттями і втратою хворого зуба. Тому навіть на початковому етапі розвитку карієсу лікування зубної емалі необхідно забезпечити негайно.

Лікування карієсу в Херсоні

В стоматологічну клініку I-Dent можна звернутися для профілактичного огляду, діагностики і терапії стоматологічних патологій і лікування глибокого карієсу в самих запущених і складних випадках. Тут працюють лікарі різного профілю вищої кваліфікації з великим клінічним досвідом, які володіють передовими технологіями лікування. Клініка має сучасне технічне оснащення і інноваційні матеріали, тому гарантує ідеальний результат в кожному випадку.

Лікування карієсу ціна

Основною причиною утворення карієсу є невідповідна гігієна порожнини рота. Якщо в важкодоступних місцях, як простір між зубами або під яснами, що не вичистити добре залишки їжі, там утворюється наліт, в якому розвиваються мікроорганізми. Поступово наліт твердне і перетворюється на зубний камінь. Бактерії, які прекрасно живуть і розвиваються в цьому середовищі, поступово руйнують зубну емаль, знищуючи кальцій і фтор, в результаті чого утворюються каріозні порожнини.

При лікуванні карієсу ціна в Україні залежить від стадії ураження і складності, призначеної лікарем, терапії. По етапу розвитку розрізняють наступні види карієсу:

  • Ранній – на емалі утворюються жовтуваті і темні плями, які в міру розвитку збільшуються в розмірі і змінюють колір. Їх не завжди можна побачити, але важко не відчути оскільки збільшується чутливість до холодного чи гарячого;
  • Середній – бактерії руйнують дентину (зубну емаль) і на місці плям формуються отвори. Людина може відчувати раптові різкі болі від прийому холодної або гарячої їжі або напоїв;
  • Глибокий – руйнівний процес досяг внутрішніх м’яких тканин, в яких розташовується нерв зуба. Не помітити цю стадію складно, оскільки людина відчуває гострі тривалі болі, від яких не завжди рятують знеболюючі препарати.

Тому у карієсу лікування ціна залежить від складності необхідних маніпуляцій, застосовуваних методів і матеріалів. Однак в I-Dent стандартна ціна лікування становить 500 гривень (з місцевою анестезією), що по кишені кожному жителю Херсона. Вартість повного курсу терапії залежить від обсягу робіт, необхідності відновлення ураженого зуба та інших процедур.

Види лікування карієсу

Специфіка лікування пришеечного карієсу, так само як і глибокого, залежить від серйозності поразки. Якщо на ранній стадії можна обійтися професійним чищенням зубів і межзубного простору від нальоту і каменю за допомогою ультразвукового устаткування AirFlow, то на середніх і глибоких стадіях, терапія складніше і більш комплексна. На початковому етапі поразки застосовується лікування карієсу без бормашини, безболісно і дискомфортних відчуттів.

Лікування поверхневого карієсу займає небагато часу, а подальша турбота про ураженому зубі полягає в дотриманні гігієни порожнини рота. На середньому етапі пришеечного карієсу лікування передбачає видалення зруйнованих і уражених ділянок. Ця робота дуже тонка, тому стоматологи клініки I-Dent працюють в бінокуляри з сильним збільшенням. Це гарантує, що всі дрібні дефекти будуть видалені.

Оскільки тут лікування карієсу без свердління неможливо, отвір необхідно запломбувати і відреставрувати світлоотверждаємимі матеріалами виробництва Японії, Німеччини, США. Вони максимально щільно прилягають до зубної тканини і в місцях з’єднання не формуються нові каріозні освіти.

При глибокому карієсі лікування вимагає видалення пульпи, очищення отвори і кореневих каналів від інфекції. Далі канали будуть опломбовані гуттаперчей, а сам зуб відновлений відповідно до своїх анатомічних форм пломбувальних матеріалів ідентичний по відтінку із зубною емаллю. Таким чином, пломба повністю зіллється основою, створюючи образ здорового і красивого зуба.

Зверніться в стоматологічну клініку I-Dent з будь-якою проблемою і тут знайдуть оптимальне рішення саме для вас. Запишіться на прийом до лікаря прямо зараз будь-яким зручним способом забезпечити своїм зубам здоров’я і красу.

 

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас