Наш телефон:

Протезування зубів у Херсоні

Протезування – це комплекс стоматологічних процедур реставрації зубних тканин з метою заміщення втрачених або видалених зубів. Процес спрямований відновлення структури і функціональності щелепного апарату, як і естетичного зубного ряду. Коли необхідне недороге, але якісне протезування в Херсоні – звертайтеся до клініки I-Dent, в якій не лише досвідчені фахівці та сучасне обладнання, а й власна лабораторія, у якій виготовляються необхідні стоматологічні конструкції. Це дозволяє запропонувати найкращу вартість на весь спектр послуг та найкраще протезування зубів у місті.

Сучасні зубні протези виготовляються індивідуально після комплексного обстеження та лікування виявлених захворювань. Також під час первинного огляду визначається, який вид протезування є оптимальним для конкретної людини: знімне або незнімне. Використання сучасних технологій дозволяє усунути будь-які проблеми з відсутністю зубів, незалежно від їх кількості та розташування. Матеріали, що застосовуються, відрізняються легкістю, міцністю до різних механічних, хімічних і експлуатаційних навантажень, що визначає їх довговічність і практичність.

У стоматологічній клініці I-Dent протезування зубів проводиться з дотриманням анатомічної форми та натурального відтінку. Таким чином, ніхто не помітить наявність стоматологічних конструкцій, а посмішка завжди буде гарною та природною. Всі етапи протезування виконуються в рамках одного центру, що дозволяє скоротити часові рамки виготовлення індивідуальних конструкцій, витрати на їх виробництво і, як наслідок, вартості протезів та робіт з їх встановлення.

Зубне протезування, ціни

Ціни на зубні протези залежать від таких параметрів як кількість зубів та матеріал виготовлення. Сучасні конструкції виготовляються з кераміки, металокераміки або цирконію, оскільки вони легкі, міцні та естетичні. До базових характеристик зубних протезів відносять:

  • функціональність – вони не відчуваються в роті по установці і виконують всі функції натуральних зубів;
  • Безпека – матеріал виготовлення впливають не тільки на ціни на протезування зубів, але і рівень їх безпеки для кісткових і м’яких тканин, так само як і для інших систем організму. У I-Dent використовуються сертифіковані матеріали, що відповідають найсуворішим вимогам стандарту;
  • надійність – застосовувані методи протезування та виготовлення стоматологічних конструкцій, що забезпечують надійну фіксацію та резистентність до різних експлуатаційних навантажень;
  • довговічність – найкращі зубні протези, ціна в Україні яких доступна всім категоріям клієнтів, відрізняються довговічністю, що робить їхню установку ще вигіднішою та практичною.

Оскільки процедура може складатися з кількох етапів, на протези зубні ціни можуть істотно відрізнятися, залежно від комплексу необхідних дій. У першому етапі проходять рентгенівське обстеження чи роблять комп’ютерну томографію. Це дозволяє визначити основні параметри, необхідні виготовлення імплантатів. Також під час цього обстеження лікар може виявити наявність патологій, які потребують лікування до встановлення стоматологічних конструкцій. Тому на протезування зубів вартість може включати ціну лікування або проведення гігієнічних процедур.

Види протезування зубів

Існує кілька видів встановлення стоматологічних конструкцій, кожен з яких має свої свідчення та особливості, а саме:

  • повне протезування зубів – складність завдання у тому, що конструкцію складно закріпити. Для цього використовується технологія ALL-on-4 або ALL-on-6, розроблена спеціально для відновлення цілісності зубного ряду для протезування при повній втраті зубів на верхній або нижній щелепі. Процедура виконується за один візит до лікаря та має доступну вартість, оскільки фіксація імплантату здійснюється на чотирьох або шести імплантатах;
  • протезування при частковій відсутності зубів – застосовуються коронки, вкладки, мостоподібні протези, що кріпляться до сусідніх зубів;
  • знімні конструкції – протезування верхньої щелепи за відсутності зубів або нижньої за допомогою знімних протезів недороге та практичне рішення. Вони виготовляються із пластику або акрилу, естетичні, міцні, легкі у догляді та, найголовніше, недорогі. До знімних конструкцій відносяться і м’які зубні протези або нейлону або силікону, що фіксуються за допомогою кламерів;
  • незнімні зубні протези – представлені як окремих коронок чи мостів, які відновлюють окремі відсутні одиниці чи кілька поруч розташованих зубів. Метод універсальний і підходить для протезування передніх верхніх зубів, нижніх, іклів та молярів.

У стоматології протезування зубів проводиться дипломованими фахівцями. Всі конструкції, які встановлюються лікарями клініки I-Dent, виготовляються у власній лабораторії, що дозволяє не лише запропонувати високоякісні протези практично за собівартістю, а й дати гарантію якості, безпеки та довговічності. Записатися на консультацію до фахівця у зручний час можна за телефоном. Тут завжди запропонують найкращі стоматологічні послуги у Херсоні за найвигіднішими тарифами.

Скільки коштує протезування зубів?

Ціна протезування зубів залежить від виду конструкції та матеріалу виготовлення. Під час первинного огляду, лікар визначить, яка технологія та варіант відновлення зубного ряду підійде для конкретного пацієнта та запропонує оптимальний варіант за ціною, якістю та практичністю.

Що таке протезування зубів?

Під стоматологічним протезуванням розуміють процедуру відновлення цілісності зубного ряду у випадках повної або часткової відсутності зубів спеціальними конструкціями, виготовленими з різних матеріалів. В результаті пацієнт отримує штучні зуби, які не відрізняються за зовнішніми та функціональними характеристиками від натуральних.