Наш телефон:

Керамічні вініри

Керамічні вініри

вартість від

4000 грн

Керамічні вініри

вартість від

4000 грн

Керамічні вініри покривають передню частину зубів. Ваші зуби будуть виглядати білішими, яскравіше і рівніше з керамічними винирами, які приховають недоліки зубів. Вінір є тонкою керамічну пластину кольору вашого зуба. Вінір приклеюється зубу за допомогою спеціального цементу.

Результати роботи

Вініри керамічні в Херсоні

Красива посмішка – це основа впевненості у собі та у свої сили, яка транслюється оточуючим. Якщо зуби мають дрібні дефекти або колір потемніли або нерівномірні – врятує встановлення керамічного вініру. Тепер відновити красу зубного ряду та привести його в ідеальний порядок можна швидко та недорого у клініці I-Dent у Херсоні, де працюють найкращі фахівці у галузі мікропротезування.

Технологія виготовлення вінірів з кераміки успішно застосовується багато років та доведена до ідеалу. Установка не вимагає серйозного обточування поверхні зубної емалі, забезпечуючи мінімальне пошкодження та порушення структури. Тому вона безпечна та ефективна, коли потрібний високоякісний результат за доступною ціною.

Вінір керамічний рекомендований для виправлення:

  • незначної кривизни зубів та корекції неправильної форми;
  • втрата краси посмішки;
  • тріщин, відколів, міжзубних проміжків, пожовтіння емалі;
  • коли помітні пломби на передній поверхні зуба.

Установка керамічних вінірів на нижні та верхні передні зуби дозволять ефективно та недорого впоратися з великим спектром естетичних проблем у зоні посмішки. За кольором та текстурою вони ідентичні зубній емалі, тому зуби виглядатимуть натурально. Згодом вони не змінюють колір чи фактуру.

Керамічні вініри ціна

Перед тим, як встановити вініри, необхідно провести повне обстеження ротової порожнини для аналізу її стану та, у разі потреби, усунути наявні патології. За результатами огляду лікар приймає рішення про встановлення пластин, вибирає відтінок, форму і розмір залежно від індивідуальних особливостей будови зубного ряду. Вартість керамічних вінірів в I-Dent доступна всім категоріям пацієнтів, оскільки клініка має власну лабораторію із сучасним обладнанням та використовує сертифіковані матеріали, що відповідають європейським стандартам.

Ціна керамічних вінірів, розрахована на первинному огляді та зняття відбитка, не включає комерційних чи посередницьких надбавок, оскільки всі етапи робіт реалізуються фахівцями клініки. Після тестової примірки та коригування проводиться процедура установки, і клієнт може радіти своєю новою бездоганною посмішкою. Записатися на консультацію можна телефоном.

Що таке керамічні вініри?

Керамічні вініри – це тонкі платини, що застосовуються для мікропротезування та відновлення форми та відтінку зубів, що мають невеликі естетичні дефекти. Довговічність та міцність матеріалу визначає практичність використання ортопедичних пластин, а точна добірка природного відтінку емалі – красу та блискучість посмішки.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас