Наш телефон:

Естетична стоматологія в Херсоні

Естетика зубів – дуже важливий фактор, який визначає ступінь впевненості в собі, привабливості, бажання спілкуватися та просуватися кар’єрними та соціальними сходами. Посмішка дозволяє легше переносити будь-які негаразди та життєві негаразди. Якщо вона не найкрасивіша і не приносить задоволення, це можна виправити швидко та недорого у клініці I-Dent у Херсоні.

Естетична стоматологія – розділ, який спеціалізується на виправленні різних дрібних дефектів зубів. За допомогою спеціальних процедур лікар може подарувати ідеальну голлівудську посмішку, при цьому не зашкодивши структурі зубної емалі. Прогресивні методики, сучасне обладнання та сертифіковані матеріали гарантують гарний результат у кожному випадку звернення.

Стоматологія естетика це:

  • усунення нерівностей, сколів та подряпин зубної емалі;
  • освітлення відтінку на кілька тонів;
  • відновлення після механічних впливів;
  • зменшення просвіту між зубами;
  • вирівнювання зубного ряду;
  • корекція наслідків бруксизму (мимовільний скрегіт зубами);
  • зміна форми та розмірів зуба.

Таким чином, естетика стоматологія вирішує не функціональний аспект, широкий спектр проблем, пов’язаних із красою зубів. До цього розділу відносять і вирівнювання зубного ряду за допомогою брекетів, але ця процедура характеризується комплексністю і тривалістю в часі.

У напрямку стоматологи-естетики інновації з’являються дуже часто, що дозволяє розширити як перелік послуг, а й якість і безпеку. Завдяки спеціальним процедурам можна повернути красу зубів, але часто необхідно провести лікувальні заходи для усунення патологій, які були виявлені на етапі первинного огляду. У клініці I-Dent надаються весь комплекс стоматологічних послуг, і кожен клієнт може недорого створити ефективну базу для здоров’я та красу зубного ряду у будь-якому віці.

Щоб побачити реальний результат процедури, потрібно аналізувати зображення естетичної стоматології до і після. Реальні наслідки послуги можна відчути недорого в херсонській стоматологічній клініці. Запишіться на консультацію та дізнайтесь про все докладніше у безпосереднього фахівця.