Наш телефон:

Металокераміка

Металокераміка

вартість від

1800 грн

Металокераміка

вартість від

1800 грн

Найчастіше в Херсоні застосовуються металокерамічні коронки для відновлення зубного ряду або виправлення дефектів прикусу. З цього матеріалу виготовляються коронки і мости. Будучи ортопедичними конструкціями, вони ідентичні за формою з натуральними зубами. Кераміка, нанесена і змодельована на металевій основі, не відрізняється від натуральної зубної емалі, тому імплант не виділяється з зубного ряду. Крім того, коронка з металокераміки гіпоалергенних і максимально біосумісних з практичними нульовими ризиками відторгнення.

Результати роботи

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас