Наш телефон:

Прес кераміка та цирконієві коронки

Прес кераміка та цирконієві коронки

вартість від

4500 грн

Прес кераміка та цирконієві коронки

вартість від

4500 грн

Коронки з діоксиду цирконію стають все більш поширеними, і вони дійсно мають деякі переваги. Одне з найбільших переваг діоксиду цирконію – це його міцність і довговічність.

 

 

Результати роботи

Прес кераміка та цирконієві коронки у Херсоні

У сучасному протезуванні використовуються різні матеріали, найбільш популярними з яких є кераміка та цирконій. Вони забезпечують як функціональність штучних зубів, а й їх естетичність. Крім того, на прес кераміку ціна найбільш доступна, так як конструкції довговічні і можуть прослужити без проблем багато років, без необхідності їх заміни. Замовити виготовлення та встановлення протезів за найкращою вартістю у Херсоні можна у стоматологічній клініці I-Dent, де є необхідне технічне оснащення та власна зуботехнічна лабораторія.

Сучасні матеріали, як прес кераміка та цирконій відповідають європейським стандартам якості та безпеки, і можуть застосовуватися для людей різного віку, які потребують відновлення зубного ряду за відсутності одного або кількох поряд розташованих зубів. Вони відрізняються повною сумісністю з м’якими тканинами, гіпоалергенними і дозволяє створити природну анатомічну форму коронки, повністю повторюючи її фактуру та колірний відтінок. Використана для прес кераміки технологія застосовується у провідних клініках країни, а постійне вдосконалення параметрів матеріалу дозволяє в кожному випадку запропонувати пацієнтам клініки кращу ціну та високу якість з урахуванням індивідуальних особливостей та анамнезу.

Коронка із цирконію, ціна

Цирконієва коронка на передній зуб – оптимальний варіант, коли необхідно відновити зубний ряд таким чином, щоб ніхто не здогадався, що відсутня натуральний зуб. Матеріал використовується для мікропротезування, так само як і для виготовлення вінірів для відновлення передньої поверхні пошкоджених різців.

На цирконову коронку ціна в I-Dent найбільш доступна в Херсоні, тому що всі етапи виготовлення та встановлення виконуються фахівцями однієї компанії. Конструкції виготовляються на спеціальному устаткуванні з дотриманням технічних регламентів із високоякісних сертифікованих матеріалів. Це дозволяє створювати конструкції за індивідуальними параметрами пацієнта. Сучасне технічне оснащення та автоматизація процесу виготовлення гарантує не лише низьку для цирконієвої коронки ціну, а й повну сумісність та довговічність конструкції.

Діоксид цирконію, який застосовується для виготовлення стоматологічних конструкцій, відрізняється здатністю захистити м’які тканини від впливу патогенної мікрофлори, оскільки має протимікробні властивості. Він є чудовою профілактикою для формування каріозних утворень. Тому ціна коронки з цирконію забезпечує економію лікування можливих запальних процесів м’яких тканин чи інших стоматологічних неприємностей.

Замовити виготовлення коронок із прес кераміки та цирконію в Херсоні можна вигідно, з гарантією якості та чесної ціни у клініці I-Dent. Тут злагоджена робота досвідчених лікарів імплантологів-протезистів та зубних техніків, що зумовлює ідеальний результат у кожному випадку. Записатися на консультацію до фахівця можна зв’язавшись з операторами стоматологічного центру.

Прес кераміка чи цирконій?

Обидва матеріали цінуються за свої технічні та естетичні характеристики. Вони сумісні з м’якими тканинами ротової порожнини, довговічні, практичні, легкі у догляді та згодом не втрачають свого зовнішнього вигляду та фактури. Складність вибору може бути тільки в плані вартості, тому що керамічні доступніші за ціною, але цирконієві мають кращі технічні параметри. Тому вибір індивідуальний і залежить від особистих переваг пацієнта.

Скільки коштує цирконієва коронка?

Найкраща ціна цирконієвої коронки у Херсоні представлена ​​в I-Dent. Деяким може здатися, що матеріал дорогий, проте потрібно врахувати, що мінімальний термін служби цирконієвих конструкцій понад 20 років, вони мають протимікробні властивості, що забезпечують здоров’я та натуральних зубів, що цінніше за найдорожчий матеріал.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас