Наш телефон:

Видалення зуба

Видалення зуба

вартість від

500 грн

Видалення зуба

вартість від

500 грн

Видалення може бути необхідно з багатьох причин, включаючи великий карієс, травму або щоб звільнити місце для інших зубів у роті, які занадто переповнені. Іноді карієс або пошкоджені зуби можна зберегти за допомогою пломб, накладок, коронок або кореневих каналів; але деякі зуби настільки сильно пошкоджені, що їх неможливо врятувати, інакше їх збереження може поставити під загрозу здоров’я інших зубів. У цих випадках потрібно видалення.

Видалення зуба у Херсоні

Видалення зубів є хірургічною стоматологічною процедурою, яка виконується профільним лікарем. Ця екстремальна процедура виконується лише тоді, коли одиниця нежиттєздатна та недоцільно її збереження, незалежно від місця розташування. Маленьким пацієнтам клініки I-Dent професійна ¦допомога необхідна у випадках є складності при природній заміні молочних зубів, корінними. Часто коріння занадто довге або неправильної форми і зубик випасти сам не може і дитячий хірург швидко та безболісно вирішить проблему екстракції зубів.

Рішення про те, що потрібно видалити зуб, оскільки його лікування не дасть ефекту, приймає лікар після всебічного огляду та обстеження. Якщо є найменший шанс повернути його функціональність та реабілітувати, стоматолог вибере відповідну терапію. Але трапляються випадки, коли обговорення про доцільність збереження не потрібні. Видалення зуба мудрості в розвинених країнах проводиться практично відразу після його прорізування, особливо якщо це відбувається неправильно і завдає людині багато страждань. Складність може виникнути при видаленні нижнього 7 зуба, або розташованого на верхній щелепі, так як він має незручне місце розташування і іноді складну кореневу систему. Але оскільки він має важливе функціональне навантаження, лікар зробить все для його збереження.

Видалення верхнього зуба, як і нижнього виконується під місцевою анестезією за допомогою спеціальних інструментів. У складних випадках екстракції необхідно зробити рентгенівський знімок, щоб переконатися, що лунка залишається чистою і не залишилося уламків кореня. У клініці I-Dent у Херсоні є все необхідне обладнання для проведення найскладніших операцій, що гарантує якісний результат за будь-яких обставин.

Видалення зуба ціна

Вартість видалення зуба залежить від його характеристик та розташування. Усі маніпуляції проводяться у стоматологічному кабінеті, оснащеному всім необхідним інструментарним набором та витратними матеріалами для проведення процедури. Для анестезії використовуються гіпоалергенні препарати нового покоління, які безпечні для пацієнтів різного віку.

На видалення зуба мудрості ціна дещо вища, ніж при екстракції молярів, іклів і різців, тому що крім важкої доступності, він може зривати безліч неприємних сюрпризів, серед яких неправильний напрямок росту, неповне прорізування, складна система коренів та інше. Все це робить завдання складнішим для реалізації.

На резекцію або видалення кореня зуба ціна включає і додаткові хірургічні процедури видалення фіброзних і кістозних утворень. Який вид екстракції необхідний у кожному конкретному випадку, лікар визначає після встановлення діагнозу та збору анамнезу. В I-Dent виконується весь спектр стоматологічних хірургічних операцій, незалежно від складності та комплексності проблеми.

Видалення зубів мудрості

Вісімки, або зуби мудрості, прорізаються пізніше за всіх, і це відбувається дуже неприємно, оскільки часто через свої анатомічні особливості, ростуть у неправильному напрямку, важко прорізуються через товсту ясна та інше.

Видалити зуб мудрості необхідно, якщо:

  • його розташування є анатомічно неправильним;
  • він складно прорізується, завдаючи людині багато страждань;
  • на місце прорізування розвинувся запальний процес із формуванням гнійних кишень;
  • є патології, які неможливо лікувати (як правило, за найменших відхилень від норми лікарі вдаються до безпосереднього видалення 8 зуба, оскільки лікування недоцільно);
  • формування глибоких каріозних утворень.

Видалення нижнього зуба мудрості, як і інших, проводиться з обов’язковим введенням анестезії. У нескладних випадках процес займе кілька хвилин, що не можна сказати про атипове видалення зуба мудрості, яке відноситься до складних операцій, що наводяться хірургом та його помічником. Процедура складається з кількох етапів, серед яких розтин м’яких тканин, і розпив корони та коріння. У такому випадку фрагменти витягуються окремо, і щоб переконатися, що рана залишилася чистою, іноді додатково робиться рентгенівський знімок. Клініка I-Dent, одна з небагатьох, яка проводить складне видалення зуба мудрості, тому що тут не тільки є відповідне технічне оснащення, а й досвідчені лікарі-хірурги, які вміють проводити операції такої складності.

Приблизно за такою ж схемою виконується видалення зуба мудрості, що не прорізається. Тут також необхідно розрізати ясна. Якщо моляр росте у правильному напрямку, лікар може прийняти рішення залишити його, але в іншому випадку вилучення проводиться одразу. Для цього вибирається оптимальний метод, залежно від індивідуальних параметрів зубощелепної системи пацієнта та його анамнезу.

Оскільки проблеми із зубами можуть виявитися на будь-якому життєвому етапі, у тому числі і під час вагітності при видаленні зубі мудрості важливо вибрати правильний час, щоб процедура не завдала плоду жодної шкоди. Як правило, лікарі планують такі дії на 7-8 місяць, але якщо немає можливості дотриматися рекомендації стандарту, то вибираються найбільш щадні методи.

У клініку I-Dent можна звернутися з проблемами будь-якої складності, оскільки досвід, володіння різними терапевтичними та хірургічними техніками, передове оснащення необхідним обладнанням дозволяє успішно вирішувати найважчі завдання. Записатися на прийом можна по телефону, а в екстрених випадках, що не допускають зволікань – приходьте прямо до клініки і вам нададуть швидку стоматологічну допомогу.

Скільки коштує видалити зуб?

Вартість видалення зуба залежить від його виду та розташування. Найбільш дорогою екстракцією є вилучення зуба мудрості, так само як і атипове видалення, яке може вимагати виконання та інших процедур.

Чи боляче видаляти зуб?

Усі роботи з видалення зубів проводиться під місцевою анестезією та пацієнт не відчує жодного болю. Деякий дискомфорт можна відчути після закінчення знеболюючих препаратів, але вони зникають незабаром.

Скільки триває біль після видалення зуба?

Біль після видалення зуба може тривати від кількох годин до доби, проте якщо больовий синдром не зникає і не втрачає інтенсивності 3-4 дні, необхідно терміново звернутися до лікаря для визначення причин ускладнень.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас