Наш телефон:

Приклади наших робіт до та після

До

Після

До

Після

До

Після

Стоматологічні послуги у Херсоні

Ринок стоматологічних послуг у Херсоні досить багатий та різноманітний, тому багатьом людям важко вибрати, яка клініка гарантує високу якість за низької ціни. Звернувшись до I-Dent, ви отримаєте і те, й інше в одному флаконі, оскільки метою лікарів стоматологічного центру – це комфортне лікування та зручні тарифи. Крім того, тут можна звернутися за кваліфікованою допомогою всім членам сім’ї.

Стоматологічні послуги ціни

Доступні ціни на послуги стоматолога в клініці I-Dent не пов’язані з їх низькою якістю. Низькі тарифи визначаються великим потоком пацієнтів, які приходять до центру для терапії різних недуг, забезпечення естетики посмішки, протезування та інших профільних послуг. Така популярність пояснюється кваліфікацією лікарів, сучасним технічним оснащенням, використанням інноваційних технологій та матеріалів, як і наявність власної зуботехнічної лабораторії. Це дозволяє робити послуги доступними для всіх, а не вибирати клієнтів з-поміж найбільш заможних.

Навіть у складних та комплексних випадках, що вимагають реалізації кількох типів маніпуляцій на послуги стоматолога, ціни будуть вигідними. При первинному огляді та проходженні діагностичних заходів визначається набір операцій та їх вартість, яка не змінюється до закінчення терапії. Запишіться на прийом до фахівця та дізнайтеся, наскільки мало може коштувати здоров’я та краса ваших зубів.

Види стоматологічних послуг

До переліку стоматологічних послуг, що надаються клінікою I-Dent, входить:

  • Апаратна діагностика та консультація;
  • Лікування різноманітних захворювань;
  • Хірургічне відділення;
  • Імплантологія та протезування;
  • Професійні гігієнічні процедури та відбілювання;
  • Виготовлення та встановлення стоматологічних конструкцій (брекети, вініри, капи, знімних та незнімних протезів та інше);
  • Реставрація зубів;
  • Дитяче відділення.

Щоб розрахувати вартість усунення вашої проблеми, ознайомтеся з прайсом послуг або запишіться на консультацію до терапевта. Гарантія на стоматологічні послуги та їхню чесну вартість без націнок надається кожному пацієнту.