Наш телефон:

Протезування знімними протезами

Протезування знімними протезами

вартість від

4000 грн

Протезування знімними протезами

вартість від

4000 грн

Знімні протези, більш відомі як штучні зуби, є протезні зуби, виготовлені з таких матеріалів, як акрил, нейлон або метал, які надягають на ясна і / або зуби, що залишилися.

Знімне протезування зубів у Херсоні

Втрата зубів може статися з різних причин, але найчастіше це пов’язано із віковими змінами структури кісткової тканини. Мало хто зберігає природну посмішку до похилого віку. З розвитком технологій відновити естетичність та функціональність зубного ряду верхньої та/або нижньої щелепи не становить особливої ​​складності – протезування зубів знімними протезами. Замовити виготовлення конструкції у Херсоні можна вигідно у I-Dent. У клініці є власна зуботехнічна лабораторія, що гарантує якість виробів та їхню невисоку вартість.

Знімні зубні протези нового покоління – це ефективний та недорогий спосіб відновлення втрачених зубів, заснований на установці стоматологічних конструкцій, які можуть бути вилучені та встановлені без порушення їхньої цілісності. Сьогодні вони представлені в безлічі варіантів змін, форм і розмірів – від однієї одиниці до зубного ряду всієї щелепи. Тому сучасні зубні протези знімні відрізняються від тих, які були кілька десятків років тому, і про наявність штучних різців, іклів чи молярів ніхто не здогадається.

Знімний зубний протез виготовляється із міцних матеріалів, тому що вони повинні забезпечити функціональність жувального апарату, витримувати механічні, хімічні та термічні навантаження. Крім жорстких конструкцій на ринку представлені і м’які знімні протези зубів, виготовлені з нейлону або силікону, і за своєю структурою або відтінком їх неможливо відрізнити від справжніх.

Протезування потрібне не тільки коли були втрачені всі зуби. Верхній знімний зубний протез без піднебіння дозволяє недорого і ефектно доповнити ряд без складного хірургічного втручання для встановлення імпланту. Конструкція легко встановлюється та знімається. Сучасні знімні зубні протези легкі у догляді, довговічні та практичні. Вони будуть добрим рішенням не тільки для людей похилого віку, але й молодих, які хочуть повернути красу посмішки, але за медичними показаннями або з інших причин не можуть встановити незнімні конструкції.

Найкращі знімні зубні протези у Херсоні виготовляються у стоматологічній клініці I-Dent. Тут сучасно оснащена зуботехнічна лабораторія, де працюють досвідчені дипломовані фахівці. Працюючи спільно з лікарями протезистами, вони можуть гарантувати ідеальну сумісність штучної конструкції, незалежно, якщо вона призначена для всієї щелепи або це просто знімний верхній зубний протез.

Знімні зубні протези, ціни

Знімні зубні конструкції – найдоступніший і найдешевший метод відновлення зубного ряду. Це пов’язано з відсутністю необхідності складної хірургічної установки імплантату, доступності матеріалів виготовлення: пластик, кераміка, нейлон, силікон та інше. Тому на знімні зубні протези ціна в Україні доступна всім категоріям пацієнтів незалежно від рівня доходу.

Однак у клініці I-Dent виготовлення конструкції будь-якої складності ще вигідніше, оскільки вона оснащена сучасним обладнанням для виготовлення всіх видів стоматологічних конструкцій для знімного та незнімного протезування. Тут проводять усі етапи: первинний огляд, зняття зліпків, виготовлення, примірка та корекція, тому до тарифів не включено послуги посередників, роблячи ціну чесною та прозорою.

Знімні зубні протези, види

Конструкції відрізняються своєю функціональністю, матеріалом виготовлення та розмірами. Вони бувають частковими чи повними. У першому випадку необхідно доповнити зубний ряд одним або декількома рядом розташованими зубами, у другому потрібно відновити весь ряд, тобто – знімні зубні протези нижньої щелепи або верхньої щелепи. Вони відрізняються за конфігурацією, проте максимально міцні, практичні і при носінні не відчуваються дискомфорт або біль.

Знімний протез на зуб підлаштовується під натуральні. Вони мають ідентичну анатомічну форму та колірний відтінок і не виділяються. Часткові протези бувають пластинчастими з акрилу та пластмаси, гнучкими з нейлону або поліуретану або бюгельними, виготовленими на металевій основі, що кріпляться до рідних зубів пацієнта кламерами, спеціальними замочками або телескопічними коронками. Знімні зубні протези без піднебіння прості у догляді та носінні і при правильній експлуатації прослужать багато років.

Щоб записатися на прийом до лікаря фахівця, отримати професійну консультацію та замовити виготовлення знімних протезів, достатньо зв’язатися з операторами клініки I-Dent та вибрати зручний час для відвідування.

Скільки коштує зубний протез, що знімається?

Ціна зубного протеза знімного типу залежить від таких факторів як матеріал виготовлення, форма та розмір конструкції, способи кріплення, необхідно виготовити повний або частковий протез. Тому вартість розраховується індивідуально, на основі конкретних параметрів та особливостей замовлення.

Як кріпляться знімні зубні протези?

Способи кріплення знімних зубних протезів відрізняються залежно від того, призначена конструкція для відновлення всього зубного ряду або лише кількох відсутніх одиниць. У першому випадку, конструкція одягається на нижню чи верхню щелепи і може мати небо чи ні, але фіксація буде максимально надійною. У другому конструкція кріпиться спеціальними фіксаторами до натуральних зубів пацієнта.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас