Наш телефон:

Пульпіт

Пульпіт

вартість від

850 грн

Пульпіт

вартість від

850 грн

Симптоми пульпіту варіюються від легких до важких. Спочатку ваш зуб може здаватися злегка піднесеним, так як запалення пульпи і навколишнє інфекція виштовхують зуб з лунки.

Пульпіт лікування в Херсоні

Гостре запалення м’яких тканин біля зуба, що супроводжується гострим болем та іноді підвищенням температури тіла, називається пульпітом. Захворювання зустрічається часто, і іноді розвивається стрімко, що може призвести до часткової або повної втрати зуба, крім того, несвоєчасне звернення до стоматолога терапевта, загрожує не тільки переходом недуги в хронічну стадію, яку складно лікувати, а й втратою зуба.

Лікування пульпіту виконується різними способами, залежно від стадії розвитку патології та її локалізації, але завжди потребує професійного лікарського втручання. У спеціалізованій клініці використовується діагностичне обладнання виявлення області ураження, стадії розвитку недуги, ступінь руйнування прилеглих тканин. Терапевтичні маніпуляції виконуються спецінструментом та сертифікованими медикаментозними препаратами. У клініці I-Dent є все для екстреної та планової стоматологічної допомоги пацієнтам різного віку.

Пульпа зуба може запалитися з різних причин, які часто не залежать від якості та регулярності гігієнічних процедур. Ці м’які тканини розташовуються всередині кореневих каналів і включають нервові закінчення і капіляри, які живлять і підтримують здоров’я зубів. Іноді для лікування достатньо застосувати консервативні лікарські методи, але найчастіше терапія полягає у видаленні запалених тканин.

Як лікувати пульпіт?

Лікування пульпіту проводиться лише у спеціалізованій стоматологічній клініці із запровадженням місцевої анестезією. Після очитування каріозної порожнини визначається стан пульпи і призначається медикаментозне лікування або видалення нерва і дрібних судин з кореневих каналів. На підсумковому етапі канали пломбуються, а коронка зуба відновлюється, таким чином, щоб він мав природну анатомічну форму та відтінок.

Пульпіт: що це?

Пульпіт – це запалення пульпи, м’яких тканин з нервових закінчень і дрібних кровоносних судин, що знаходяться всередині кореневих каналів зубів.

У пульпіту симптоми досить яскраві і не помітити їх неможливо, тому що болючі відчуття іноді стають нестерпними і найпотужніші знеболювальні не здатні зняти больовий синдром. Також можуть запалитися ясна, з’явитися гнійні мішечки, у тому числі після перфорації витікає вміст. Але це характерно для пізніх етапів, що переходять у хронічну стадію. Своєчасне звернення до фахівця дозволяє уникнути непотрібних страждань та мінімізувати ризики умертвіння чи видалення зуба.

Пульпа зуба запалюється внаслідок:

 • неякісної гігієни зубів та рота;
 • некомпенсованого цукрового діабету та захворювань кісткових тканин, пов’язаних із віковими дегенеративними змінами;
 • глибокого карієсу;
 • наявності мікротріщин та сколів у зубній емалі, через які всередину потрапляє патогенна мікрофлора, яка там розвивається;
 • заміщення пульпи мінеральними сполуками;
 • невідповідного лікування карієсу, чищення та пломбування зубних каналів.

Рекомендується починати при пульпіті зуба лікування на перших початкових стадіях, коли при споживанні холодної чи палаючої, кислої чи солодкої їжі відчувається різкий гострий короткочасний біль. Це дозволяє виявити початок розвитку запального процесу та врятувати зуб без складного лікування.

У сучасній стоматології лікування пульпіту виконується із застосуванням різних технік. У херсонській клініці I-Dent можна звернутися на різних стадіях захворювання та отримати якісну медичну допомогу. Тут є дитячі лікарі, які вміють працювати з маленькими пацієнтами без стресу та болю, і в одному місці можна забезпечити здоров’я зубів та ротової порожнини усієї родини.

Пульпіт лікування ціна

При лікуванні пульпіту ціна визначається з кількох факторів, як стадія захворювання, перелік терапевтичних операцій, кількість діагностичних заходів (іноді необхідно зробити 2 і більше рентгенівських знімків для простеження динаміки лікування). Оскільки в I-Dent є все необхідне технічне, інструментарне та медикаментозне забезпечення, тут надають найвигідніші та найдоступніші стоматологічні послуги у Херсоні.

Також на лікування пульпіту вартість залежить від кількості відвідування лікаря. У хронічних і запущених випадках відвідати стоматолога терапевта потрібно кілька разів. Тарифна лінійка стоматологічної клініки I-Dent вигідна всім категорій пацієнтів, оскільки вона прагнути зробити свої послуги як якісними, а й доступними всім. Це дозволяє не відкладати лікування в довгу скриньку і вирішити проблему тоді, коли ризики втрати зубів та навколозубних тканин мінімальні.

Дізнатися яка при лікуванні пульпіту ціна, як записатися на прийом до фахівця, можна зв’язавшись з менеджерами клініки. Прийом пацієнтів проводиться як у плановому режимі, так і в екстреному порядку, коли професійна допомога потрібна негайно. В останньому випадку просто підійдіть до клініки і лікарі зроблять все, щоб надати потрібну допомогу.

Діагностика пульпіту

Оскільки пульпа розташовується всередині кореневих каналів, визначення стану тканин необхідно пройти технічну діагностику спеціальними рентгенівськими установками. Симптоми пульпіту не завжди явні і через підвищену чутливість зубів або хворобливі відчуття можуть ховатися й інші недуги. Тому після первинного огляду ротової порожнини лікар стоматолог може призначити і рентген.

За професійною стоматологічною допомогою необхідно звернутися, коли є такі для пульпіту ознаки, як:

 • відчувається біль під час прийому гарячої, холодної кислої чи солодкої їжі;
 • гострий і різкий біль як у одному зубі, і цілої області щелепи;
 • біль із щелепи віддає у вухо, шию;
 • і натомість запальних процесів підвищується температура тіла.

У I-Dent можна зробити всі діагностичні заходи безпосередньо у клініці, оскільки тут є сучасне обладнання. Це заощаджує дорогоцінний час і дозволяє розпочати ефективне лікування при першому зверненні до лікаря, включаючи екстрені випадки. Також це дозволяє визначити правильні методи лікування пульпіту.

Видалення пульпіту

Метод лікування пульпіту залежить від стадії розвитку захворювання. Розрізняють кілька видів захворювання:

 • гострий дифузний пульпіт – гострі болючі відчуття, пов’язані з запаленням м’яких тканин;
 • гострий гнійний пульпіт – в осередку запалення формується гній, який самостійно знаходить шляхи відходу або потребує втручання фахівця для формування дренажу;
 • хронічний пульпіт – запалення стає незмінним. На цій пізній стадії недуга може бути: хронічний фіброзний пульпіт, коли пульпа замінюється сполучною тканиною і призводить до смерті зуба, і гангренозний пульпіт, що призводить до розкладання та відмирання тканин, яке легко впізнати за характерним гнильним запахом.

Правильна діагностика визначає призначення адекватного лікування та можливості збереження зуба навіть у найзапущеніших випадках. Якщо зміни настільки серйозні і неможливо вилікувати консервативно-терапевтичними способами – зуб доведеться видалити.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас