Наш телефон:

Імплантація

Імплантація

вартість від

8000 грн

Імплантація

вартість від

8000 грн

Зубні імплантати – це біосумісні титанові замінники коренів зуба. Зубні імплантати замінюють відсутні зуби, максимально імітуючи натуральні.

Імплантація зубів у Херсоні

Імплантологія є одним із великих напрямків сучасностей стоматології, спрямованої на відновлення цілісності зубного ряду шляхом встановлення штучних одиниць. В даний час це найкращий і найдоступніший метод вживлення конструкцій-опор під протез. Технологія встановлення стрижня в кісткову щелепну тканину постійно вдосконалюються, дозволяючи щороку робити процедуру не лише ефективнішою та безпечнішою, а й доступнішою. У клініці I-Dent можна замовити встановлення імпланта зуба з наступним протезуванням на вигідних умовах, оскільки стоматологічний центр пропонує реалізацію всього спектра терапевтичних та хірургічних послуг.

Зубний імплант – це штучне зубне коріння, яке стане основою для встановлення керамічного протезу. Він може бути для однієї одиниці, так само як і для більшої кількості. Матеріали, з яких виготовляються стоматологічні конструкції, міцні, довговічні, повністю сумісні з м’якими та твердими тканинами щелепного апарату. Тому вони безпечні і можуть використовуватися для пацієнтів різного віку, включаючи і хронічні або системні захворювання.

Імплант зуба встановлюється двома основними способами: одноетапним відразу після видалення зуба та двоетапним – через кілька місяців. Іноді при атрофії кісткової тканини або її нестачі необхідно провести процедуру нарощування спеціальними розчинами чи встановленням мембрани. Таким чином, зубний імплантат вимагає професійного всебічного обстеження для визначення стану робочої області та необхідного комплексу процедур забезпечення високого результату. У клініці в Херсоні є фахівці з остеопластики, які здатні гарантувати найкращий ефект навіть у найскладніших обставинах, які потребують комплексного вирішення.

Імплантат зубний є стрижнем діаметром 3-5 мм з таких матеріалів як титан, цирконій, кераміка та інші гіпоалергенні сплави і склади. Установка рекомендована за відсутності одного або кількох зубів, у тому числі і жувальних, які піддаються великим навантаженням. Він необхідний для:

  • відновлення віддаленого зуба без необхідності обточування сусідніх здорових одиниць;
  • установки незнімного протеза;
  • покращення фіксації протеза.

До переваг даного методу відносять збереження здоров’я сусідніх зубів, зубний імплантат дозволяє встановити естетичний протез, який за своїми зовнішніми характеристиками нічим не відрізняється від природних різців, іклів чи молярів. Вони забезпечують потрібну функціональність, зручні та не викликають дискомфорту. Крім того, зуби імпланти, вживлені фахівцями клініки I-Dent, прослужать без проблем багато років, і вони доступні за найкращими цінами в Херсоні.

Ціна зубного імпланту

На зубні імпланти ціна в Україні доступна для всіх категорій пацієнтів. Оскільки для виготовлення застосовуються лише сертифіковані матеріали, інвестиція радуватиме довгі роки без необхідності заміни конструкції.

Ціна імпланта зуба складається з кількох факторів. Часто перед початком безпосередньої процедури необхідно провести терапію сусідніх одиниць, провести остеопластику та інші спеціалізовані стоматологічні терапевтичні та хірургічні операції. Таким чином, на імплант зуба ціна збільшиться пропорційно вартості додаткових маніпуляцій. Необхідність їх проведення визначає лікар після повної діагностики стану кісткової тканини у зоні установки за допомогою рентгена або комп’ютерної томографії.

Підсумкова ціна імпланта зуба може також включати терапія таких патологій як карієс, пародонтит, періодонтит та інші запальні процеси. Якщо не усунути їх розвиток, вони можуть поширитися на місце вживлення і всі роботи будуть неефективними. Про це лікар попереджає під час первинного огляду та за підсумками результатів діагностичних заходів.

У клініці I-Dent на імплантант зуба ціна найкраща у місті, оскільки клініка має великий штат дипломованих фахівців із багатим практичним досвідом. Також найкращі на імплантацію зубів ціни в Україні зумовлені наявністю власної сучасної оснащеної лабораторії, в якій виготовляються всі стоматологічні конструкції.

Види імплантації зубів

Сьогодні застосовуються дві базові схеми імплантації: одномоментна – швидка імплантація зубів з імплантацією стрижня в кісткову тканину відразу після видалення хворого зуба, і двох етапна, коли з моменту вилучення до імплантації проходить 3-6 місяців. При такій імплантації зубів етапи робіт діляться на хірургічну частину для підготовки ложа для імплантації, і безпосередньої установки стрижня із заглушкою. Далі встановлюється формувач ясен, абатмент та протез.

На одноетапну імплантацію зубів ціна доступніша, оскільки технологія вживлення простіша і не вимагає складної комплексної підготовки. А двоетапний метод вважається класикою імплантології і є універсальним, оскільки дозволяє відновити цілісність зубного ряду за будь-якої кількості відсутніх зубів.

Імплантація зубів протипоказання:

  • вік менше 18 років;
  • вагітність;
  • запальні процеси у гострій чи хронічній фазі;
  • нещодавно перенесені захворювання серцево-судинної системи;
  • проходження променевої терапії;
  • пацієнт страждає на наркотичну залежність.

При імплантації зубів плюси та мінуси виконання процедури повинні бути ретельно аналізовані та зважені. Це можна зробити з лікарем під час первинного огляду. Іноді оптимальним варіантом буде виготовлення часткових або повних зубних протезів, що знімаються, особливо якщо є серйозні протипоказання для проведення процедури імплантації. Отримати всебічну професійну консультацію можна, записавшись на прийом до лікаря клініки I-Dent у Херсоні.

Що таке імплантація зубів?

Імплантація зубів є процедурою вживлення в кісткову тканину спеціально стрижня, на якому згодом буде встановлено протез. Метод підходить для відновлення функціональності та естетичності зубного ряду при втраті одного або кількох зубів.

Скільки коштує імплантація зубів?

Вартість імплантації зубів залежить від обраного методу та матеріалу виготовлення конструкції. Оскільки для підготовки місця встановлення іноді може знадобитися виконання інших процедур та операцій, кінцева ціна може зрости.

 

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас