Наш телефон:

Протезування вінірами

Протезування вінірами

вартість від

5000 грн

Протезування вінірами

вартість від

5000 грн

Вініри відновлюють передню поверхню ваших зубів, приховуючи пошкодження, знебарвлення і незначне зміщення. У багатьох випадках вони є чудовою альтернативою коронкам, відбілюючим процедурам і брекетів. Вініри покращують зовнішній вигляд вашої посмішки, зберігаючи при цьому якість ваших зубів.

Результати роботи

Вініри у Херсоні

Сучасні способи коригування посмішки дозволяють забезпечити її естетичність, білість на довгі роки. Поряд з коронками та брекетами, вініри стали одним із найпопулярніших і доступних методів вирівнювання зубного ряду, маскування дрібних дефектів та зміни натурального відтінку емалі. Пластини забезпечують захист та красу в одному флаконі. Найкраще винування зубів у Херсоні можна вигідно зробити у клініці I-Dent. Тут працюють досвідчені професіонали, які володіють різними технологіями та матеріалами, тому результат завжди гарантовано чудовий.

Зубні вініри виконують низку важливих функцій, а саме:

 • захист – накладки забезпечують надійний захист зубної емалі від температурних впливів, механічних впливів їжі, що призводять до утворення подряпин, хімічних впливів фруктових кислот та цукру та інше;
 • довговічність – матеріали, що використовуються, мають мінімальний термін служби 20 років, а при належному догляді вінірові зуби прослужать набагато довше, тобто одна інвестиція багато років гарантує красиву голлівудську посмішку;
 • легкість у догляді – пластини чистяться звичайною зубною пастою та щіткою і не потрібно застосовувати будь-які спеціальні засоби;
 • легкість установки – процедура займає небагато часу;
 • природність відтінку кольору.

Перед установкою потрібно розуміти, що вініри на зуби встановлюються назавжди, а якщо вони з якихось причин вони будуть пошкоджені або стали непридатними – необхідно буде замінити новими, оскільки вони неремонтнопридатні. Також після установки доведеться відмовитися від насіння та інших твердих видів їжі, які можуть зашкодити пластинам. В інших випадках винування – оптимальний варіант забезпечення естетичності зубів та краси посмішки.

Показами до встановлення є:

 • нерівний зубний ряд;
 • між зубами є великі проміжки;
 • зуби мають неправильну форму;
 • на поверхні зубів є різні ушкодження та дрібні дефекти як тріщини, подряпини, сколи;
 • колір емалі змінився чи став нерівномірним.

Вінір у стоматології застосовується і для коригування зубів із незначним викривленням. Таким чином, не потрібно встановлювати брекети, оскільки композитна або керамічна пластина чудово справляється з вирівнюванням форми та розміру.

Однак, незважаючи на масу переваг, вініри для зубів мають ряд протипоказань, як серйозне руйнування зуба або на значній частині встановлена ​​пломба. Пластині не будуть встановлені, якщо пацієнт страждає на бруксизм (скрегіт зубами), стиранням зубів, патологією ясен або неправильним прикусом вродженого або набутого характеру.

Вирівнювання зубів вінірами складається з кількох етапів:

 • первинний огляд спеціалістом, виготовлення рентгенівських та тривимірних комп’ютерних знімків, на основі яких моделюється майбутня посмішка;
 • виготовлення тимчасових накладок, у тому числі вибирається оптимальний варіант;
 • обточування зубів та встановлення пластин;
 • коригування форми.

Тривалість процедури може бути різною залежно від вибраного матеріалу та техніки. Вініри на зубах виготовляються з кераміки в умовах лабораторії, що займає дещо довше, або з композитних матеріалів, що наносяться безпосередньо на поверхню зуба. Кращі на зуби вініри замовляйте у I-Dent, в якій є власна зуботехнічна лабораторія та використовуються сучасні сертифіковані та безпечні матеріали. Це дозволяє пропонувати найвигідніші умови співпраці.

Вініри: ціна в Херсоні

Роботи з корекції та відновлення зубного ряду складаються з кількох етапів, тривалість та складність яких залежить від матеріалу виготовлення накладок. У той час як зубні протези вініри з композитних матеріалів можуть встановлюватися за один візит до лікаря, керамічні передбачають виготовлення тимчасових виробів та виготовлення справжніх протягом 10-14 днів. Відповідно і вартість істотно відрізнятиметься.

На керамічні вініри вартість більш висока, однак, вони мають більше переваг, більш довговічні, зручні у використанні та догляді та повністю сумісні з твердими та м’якими тканинами пацієнта. Накладки непомітні на зубах, навіть якщо проводиться винування не всього ряду, а тільки окремих одиниць. Вони мають природну анатомічну форму та колір.

Найкраща на вініри у Херсоні ціна запропонована у стоматологічній клініці I-Dent. Тут застосовуються передові методи лікування та реставрації краси зубів та сертифіковані матеріали, що відповідають вимогам європейських медичних стандартів. Докладніше дізнайтеся, записавшись на прийом до фахівця.

Види вінірів

Вініри відрізняються матеріалом виготовлення та технікою установки. За способом виготовлення відрізняють прямі (виготовляються безпосередньо на зубах пацієнта) і непрямі (робляться по зліпках у спеціалізованій лабораторії). Керамічні вініри – відрізняються красою, міцністю та довговічністю. Накладки з композитних матеріалів також виглядають природно, але вони бояться напоїв та їжі з сильними властивостями, що пігментують.

Керамічний вінір виготовляється із прес-кераміки, накладеної на спеціальний каркас та обпалюється у печі. Товщина виробів досягає 0,3-0,5 мм, а по ріжучому краю пластини товстіші – до 1 мм. Композитні вироби встановлюються за один візит до лікаря, тому що матеріал наноситься на зуб, вирівнюється і надається природна форма, після чого твердне під впливом світлолампи.

Крім звичних фіксованих виробів для відновлення та корекції зубного ряду існують і знімні вініри. Вони призначені для тимчасового носіння, оскільки є своєрідним прототипом справжніх керамічних накладок, поки виготовляються в лабораторії. Їх носять до двох тижнів, час, за який пацієнт до них звикає, може оцінити, як виглядатиме усмішка в майбутньому і, у разі потреби, внести корективи, особливо якщо накладками планується виправити форму зубів або закрити надто великі міжзубні проміжки.

Вінір на один зуб дозволяє маскувати сильні викривлення і зробити зубний ряд красивим та рівним. Завдяки сучасним матеріалам можна підбирати відтінок ідентичний натуральному кольору емалі, і ніхто не здогадається про наявність штучного вініру з кераміки.

Вінір керамічний у Херсоні можна замовити у клініці I-Dent. Тут працюють дипломовані спеціалісти імплантологи, які володіють різними техніками мікропротезування за індивідуальними параметрами пацієнта. Власна лабораторія дозволяє гарантувати якість та довговічність накладок та низьку вартість на всі конструкції для корекції зубного ряду.

Що таке вініри?

Вініри є тонкими пластинами накладками на зуби, які дозволяють приховати дрібні дефекти зубної емалі, нерівномірну пігментацію, пожовтіння, неправильну форму зуба та інше. Залежно від обраного матеріалу (прес кераміка або композит) установка може бути одномоментною або займати до двох тижнів

Скільки коштують вініри?

Вартість вінірів визначається матеріалом виготовлення. Вироби з кераміки коштують дорожче, тому що вони виготовляються в умовах зуботехнічної лабораторії по персональному зліпку пацієнта з подальшим моделюванням форми та висушуванням у спеціальних печах. Складність процесу та встановлення визначає більш високу ціну, але і якість і довговічність накладок.

Як ставлять вініри?

Вініри з композитних матеріалів встановлюються безпосередньо на зуб і після надання потрібної форми обробляються світлолампою до затвердіння матеріалу. Керамічні виготовляються окремо та встановлюються після попереднього обточування поверхні емалі зуба.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас