Наш телефон:

Про нас

Ми не є клінікою, орієнтованою на великий потік клієнтів і конвеєрне лікування пацієнтів. Працюючи з 2013 року, ми зібрали значну базу постійних клієнтів, що приходять до своїх лікуючим лікарям, які ведуть їх багато років. Оскільки в клініці на постійній основі працюють лікарі різного профілю, то хворий може бути впевнений, що в єдиному місці він поверне красиву і здорову усмішку. Тому нас із задоволенням рекомендують друзям і знайомим, так само як і рекомендують на спеціалізованих медичних форумах.

З будь-яких питань про послуги, тарифи, записи на прийом до фахівця, так само як і з інших питань, зв’яжіться з менеджерами клініки I-Dent. Також в клініці ви можете записати на курс професійного лікувального масажу або послуги дипломованого косметолога. Просто зателефонуйте нам, і ми знайдемо найкраще для вас рішення.

Команда

Іванець Андрій Олександрович Стоматолог-ортопед 1 кат.

Іванець Юлія Валеріївна Стоматолог-терапевт 1 кат.

Іваненко Олександра Сергіївна Стоматолог-терапевт

Прокопенко Анастасія Сергіївна | Стоматолог-терапевт

Касаткін Олег Миколайович Зубний технік

Нікіфорчук Анатолій Олександрович | Зубний технік

Фядін Павло Олександрович Зубний технік

Найченко Тетяна | Ресепшен

Буренко Каріна | Адміністратор

Відгуки

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

01

15 років досвіду роботи

У базовий перелік стоматологічних послуг, наданих I-Dent, входить:
лікування;
видалення;
імплантація;
знімне і незнімне протезування;
виправлення прикусу.

02

Команда - досвідчені лікарі

Фахівці можуть вирішити і інші більш складні і комплексні завдання, так як прагнуть зробити кожного пацієнта здоровим і щасливим.
Набутий з моменту відкриття практичний досвід і тривала взаємодія з людьми різного віку, дозволило нам не тільки вирости у велику, сучасно обладнану клініку, але і забезпечити максимальний комфорт і якість обслуговування. Крім того, ми гарантуємо безпеку і відповідність робіт, матеріалів і стоматологічних конструкцій, так як володіємо власною зуботехнічної лабораторії. В результаті, ми змогли скомбінувати в одному місці професіоналізм співробітників, передове устаткування і застосування інноваційних терапевтичних технік та матеріалів, сучасні методики дослідження і діагностики та цінову доступність на весь спектр послуг в Херсоні.

03

Сучасна зуботехнічна лабораторія

У зуботехнічній лабораторії обладнання спрямоване на виготовлення знімних та незнімних протезів, вінірів, капп та інших конструкцій за індивідуальними параметрами пацієнтів. Тут працюють дипломовані фахівці, які володіють сучасними методами та техніками, що визначає довговічність, практичність, зручність та безпеку виробів.

04

Стерильність - дезінфіковано від підлоги до стелі

Для терапії створені найкращі умови. Поки клієнт очікує прийому, до його послуг смачний і бадьорий чай або каву, зручні крісла, цікаві журнали. Для маленьких пацієнтів передбачений затишний зал, де вони можуть весело провести час, очікуючи батьків або свого візиту до дитячого стоматолога.