Наш телефон:

Композитні вініри

Композитні вініри

вартість від

1050 грн

Композитні вініри

вартість від

1050 грн

Композитні вініри – менш дорогий варіант, вони не служать так довго, але їх набагато легше відремонтувати. Їх також можна нанести за одне відвідування і забезпечити однаково привабливу посмішку.

Композитні вініри у Херсоні

Вініри є тонкими пластинами, призначені для підвищення естетичності зубів та приховування дрібних дефектів або зміни натурального відтінку емалі. Оскільки важливо в одному виробі зберегти легкість та міцність, вони виготовляються із сучасних композитних матеріалів, що відрізняються довговічністю, швидкою установкою та можливістю коригування. Установка композитних вінірів у клініці I-Dent – ​​це гарантія якості за низьких, доступних цін.

Установка вінірів відноситься до не прямих методів відновлення зубів. Як правило, вони використовуються для підвищення естетичність посмішки в області передніх зубів, тобто вісім одиниць на верхній щелепі та десять на нижній. Вініри композитні непомітні на зубах, виглядають природно та натурально. Установка відбувається досить швидко: матеріал наносять на поверхню, і після надання потрібної форми, опромінюють спеціальною фотолампою. Потім пластини обточуються, коригуються з метою усунення будь-яких нерівностей.

Композитні вініри до та після

Основна функція вінірів з композитних матеріалів – це маскування дрібних дефектів, тріщин, сколів зубної емалі, так само як зміна натурального відтінку та утворення світлих або темних плям. Після встановлення зуби стають рівними, білими, і оскільки матеріал максимально легкий, непомітними. При належному догляді вони довго забезпечуватимуть гарну сяючу посмішку.

Композитний вінір протипоказаний до встановлення якщо спостерігається:

  • невідповідна гігієна ротової порожнини;
  • діагностовано гінгівіт або інші патології, які потребують лікування;
  • пацієнту властивий мимовільний скрегіт зубами;
  • структура передніх зубів достатня неміцна;
  • зубна емаль має сильні ушкодження та дефекти;
  • на внутрішній стороні зуба є пломба (у такому разі потрібна коронка).

Композитні вініри, ціна

У клініках Херсона можна встановлювати два види вінірів: керамічні та композитні. Синтетичні матеріали мають масу переваг, серед яких і низька вартість самих накладок, так само як і робіт із встановлення. На прямі композитні вініри ціна в I-Dent найкраща в Херсоні. До того ж, клієнти отримує першокласні послуги від фахівців вищої кваліфікації, які застосовують передові європейські методи та техніки.

Вибір прямих вінірів означає якісну реставрацію посмішки за один візит до лікаря. У разі непрямих спочатку робиться зліпок, за яким в умовах лабораторії виготовляються пластини. Це вимагатиме двох відвідувань спеціаліста. Крім того, їх неможливо відкоригувати, оскільки вони мають дуже високу міцність.

Щоб композитні вініри купити, встановити за один день у Херсоні потрібно записатися на прийом до спеціаліста стоматологічної клініки I-Dent. Тут є необхідне обладнання та сертифіковані матеріали для терапевтичного та хірургічного лікування зубів будь-якої складності, так само як і для першокласного відновлення різними сучасними методами. Запис проводиться телефоном у зручний для пацієнта час.

Що таке композитні вініри?

Композитні вініри є тонкими пластинами із синтетичних матеріалів, які накладаються на поверхню передніх зубів і призначені для маскування дрібних дефектів та зміни кольору емалі.

Композитні вініри чи керамічні?

Керамічні вініри виготовляються у лабораторії на базі зліпків. Вони мають вищу вартість. Композитні вініри виготовляються із спеціальних пластичних матеріалів, які наносяться безпосередньо на зуб і твердіють під короткочасним впливом стоматологічної світлової лампи. У процесі встановлення пластини можна відкоригувати та відшліфувати таким чином, щоб виглядали абсолютно природними. До того ж композитні вініри мають доступну ціну.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас