Наш телефон:

Лікування гінгівіту

Лікування гінгівіту

вартість від

1100 грн

Лікування гінгівіту

вартість від

1100 грн

Гінгівіт – це поширена і легка форма захворювання ясен (захворювання пародонту), яке викликає роздратування, почервоніння і набряк (запалення) ясна, частини ясен навколо підстави зубів. Важливо серйозно поставитися до гінгівіту і своєчасно його лікувати. Гінгівіт може привести до набагато більш серйозного захворювання ясен, яке називається пародонтит і втратою зубів.

Лікування гінгівіту в Херсоні

Гінгівіт відноситься до гострих запальних процесів, що відбуваються в тканинах ясен, що не призводить до руйнувань зубодесневого з’єднання. Захворювання буває гострим на початковій стадії, і хронічним у занедбаних або не долікованих випадках. Воно може мати чітку локалізацію, охоплювати область кількох зубів у ряду, або поширитися по всій яснах.

При гінгівіті лікування залежить від того, чи є запалення самостійним захворюванням чи симптомом іншої стоматологічної недуги. Найчастіше захворювання розвивається і натомість пародонтиту і є лише його проявом, зникаючи після відповідного лікування. Однак для встановлення точного діагнозу та вибору методу лікування в Херсоні рекомендується звернутися до фахівців клініки I-Dent.

Гінгівіт симптоми

  • ясна опухають і червоніють;
  • на місці запалення ясна болить;
  • невелика кровоточивість;
  • у запущених випадках біль та дискомфорт стають досить сильними, і може підвищуватись температура тіла (особливо у дітей);
  • на місці прилягання ясен до зубної емалі формується відкладення зі специфічним запахом;
  • формуються хибно-патологічні кишеньки (визначається лише лікарем під час первинного огляду).

Ознаки гінгівіту можуть бути одиничними або в комплексі та ідентичні для дорослих та дітей. Він може розвинутися на тлі неправильного прикусу, порушення кровопостачання м’яких тканин, різних системних захворювань, авітамінозу або простої поганої гігієни рота.

Гінгівіт лікування ціна

Вартість лікування гінгівіту в клініці залежить від того чи це самостійне захворювання чи симптомом більш серйозних і комплексних патологій. Тому пацієнт при першому зверненні проходить первинний огляд та при необхідності апаратну діагностику. Внаслідок цих заходів лікар визначає характер недуги, область та серйозність ураження та складає план лікування.

Вартість лікування гінгівіту складатиметься з цін на окремі процедури, застосовуваних лікарських препаратів та окремих гігієнічних чи терапевтичних процедур. У Херсоні оптимальне співвідношення якості стоматологічних послуг та їх вартості можна отримати у клініці I-Dent. Тут приймають лікарі з багатим досвідом роботи з дорослими та дітьми, володіють різними терапевтичними методами та можуть гарантувати успішне лікування найзапущеніших випадків у найкоротші скрої.

Гінгівіт види

Вибір методу лікування залежить від виду гінгівіту та ступеня занедбаності захворювання. Розрізняють гостру та хронічну стадію, яка має досить мляві симптоми і лише під час загострень можна здогадатися, що хвороба не відступила. За характером розвитку розрізняють:

  • катаральний гінгівіт – почервоніння ясен з невеликим свербінням та дискомфортом у ураженій ділянці. Це є початковою стадією, і усунути ознаки можна корекцією гігієни порожнини рота;
  • виразково-некротичний гінгівіт – супроводжується формуванням виразкових утворень. Виразки, що не гояться, сприяють відмиранню (некротизації) м’яких тканин і появі специфічного гнильного запаху з рота. У таких випадках лікування є комплексним та протікає складно;
  • Гіпертрофічний гінгівіт – наступна стадія після виразкового, що характеризується розростанням тканин, які частково покривають коронку зуба. Десна стає ороговілою, тоді як атрофічний гінгівіт, навпаки, характеризується оголенням зубів, що може призвести до втрати зубів.

Якщо при гінгівіті на початковій стадії лікування відбувається швидко і без особливих складнощів у міру посилення запалення, методи стають кардинальнішими, і повне лікування може зайняти час. При гінгівіті у дітей лікування ґрунтується на використанні щадних методів та застосування лікарських препаратів, які не впливають на інші системи маленького організму, що росте. Також обережно вибираються терапевтичні методи під час лікування гінгівіту вагітних.

У клініці I-Dent лікарі володіють різними терапевтичними техніками та використовують лише сертифіковані матеріали та ліки. План лікування вибирається індивідуально залежно від анамнезу та загального стану пацієнта та може включати і додаткові процедури щодо зміцнення місцевого імунітету ротової порожнини.

Профілактика гінгівіту

Щоб запобігти розвитку будь-яких запальних процесів рекомендується насамперед забезпечити хорошу гігієну порожнини рота. Потрібно відвідати лікаря стоматолога для профілактичного огляду двічі на рік і зробити професійне чищення зубів для видалення нальоту та зубного каменю, в якому розвивається патогенна мікрофлора. Також потрібно приділити увагу раціону харчування, споживати в їжу багато фруктів та овочів, не перестаратися із надмірно гарячою або холодною їжею, користуватися ополіскувачами та зубною ниткою щоразу після їжі.

Що таке гінгівіт?

Гінгівіт – це запалення ясен на тлі поганої гігієни зубів, механічних травм або внаслідок розвитку інших стоматологічних захворювань, як пародонтит, пульпіт або карієс.

Як лікувати гінгівіт?

При лікуванні гінгівіту застосовуються різні методи, які вибираються лікарем, залежно від стадії розвитку запального процесу та його наслідків. У запущених хронічних випадках крім гігієнічних та медикаментозних процедур можуть застосовуватись і хірургічні дії.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас