Наш телефон:

Лікування пародонтиту

Лікування пародонтиту

вартість від

1100 грн

Лікування пародонтиту

вартість від

1100 грн

Пародонтит відноситься до запущених захворювань пародонту. При пародонтиті ткана ясен відділяється від зубів, створюючи кишені, в яких можуть накопичуватися додаткові бактерії і викликати інфекцію. Лікування запущеного пародонту – це багатоетапний процес. Іноді пародонтолог порекомендує ліки для лікування запущеного захворювання пародонту, перш ніж вдаватися до хірургічного втручання, в залежності від тяжкості захворювання ясен.

 

Пародонтит: лікування у Херсоні

Серед усіх стоматологічних захворювань, пародонтит вважається одним із найпідступніших, оскільки часто нічим себе не проявляє, до того моменту, коли без допомоги лікаря вже не обійтися. Запальні процеси поступово руйнують м’які тверді тканини зуби, а якщо вчасно не вжити необхідних заходів щодо лікування пародонтиту, можна досягти стану, коли врятувати зуб буде неможливо і його потрібно видалити.

До причин запалення пародонту відносять неякісну гігієну порожнини рота, погане кровопостачання ясен та дефіцит поживних речовин, вітамінів та мікромінералів. Однак інфікування може стати наслідком травмування зубів та інших механічних дій.

Методи лікування пародонтиту

Залежно від стадії розвитку захворювання, лікар може вибрати різні способи лікування. До основних терапевтичних методів відносять:

професійна гігієнічна чистка зубів – застосовна на ранніх стадіях і спрямована на усунення зубного нальоту та каменю, в якому живуть та розвиваються мікроби;
терапевтичний – застосовуються лікарські препарати спрямованої антисептичної та лікувальної дії для усунення розвитку запалення та усунення інфекційного процесу;
хірургічний – використовується в занедбаних випадках, коли запалення глибоко проникло в кісткові тканини. В рамках методу виконується гігінвіктомія, промивання пародонтальних каналів та обробка медикаментами, імплантація штучної кісткової тканини або мембран.

Оскільки захворювання досить складне, проводиться лікування пародонтиту в клініці, оснащеній діагностичним та терапевтичним обладнанням, для точної постановки діагнозу, аналізу ступеня руйнувань та вибору терапевтичного методу, який зумовить швидке лікування. У Херсоні з проблемами будь-якої складності можна звернутися до стоматологічного центру I-Dent, в якому нададуть планову та екстрену допомогу на найкращих умовах.

Класифікація пародонтиту

Пародонтит, залежно від стадії розвитку запального процесу та рівня ураження м’яких та кісткових тканин ділиться на:

  • гострий – характерні гострі болючі відчуття при натисканні, пульсуючий біль, утворення гнійних порожнин;
  • хронічний – призводить до змін у структурі тканин, формуванню фіброзних та кістозних утворень. Такий стан призводить до серйозних пошкоджень зуба і потребує обов’язкового хірургічного лікування пародонтиту з видаленням пошкоджених тканин або повного видалення зуба (тільки у крайніх випадках).

Підтримка стану ясен після лікування

Ротова порожнина дуже сприятлива атмосфера для розвитку патогенної мікрофлори і якщо не підтримуватись кількох простих правил догляду за нею, після лікування великий ризик рецидиву. Основне правило – правильна та своєчасна гігієна, використання якісної зубної пасти, зубної нитки, ополіскувачів. Вони не тільки вбивають мікроби, але й зміцнюють ясна, роблячи їх стійкішими до агресивних атак патогенної мікрофлори.

Як лікувати пародонтит?

Лікування пародонтиту на ранніх стадіях передбачає професійну гігієну ротової порожнини з усуненням каменю і нальоту, в яких розвиваються мікроби. З розвитком запалення використовуються спеціальні лікарські препарати. На хронічних стадіях проводиться резекція кореня або повне видалення зуба.

Що таке пародонтит?

Пародонтит – розвиток запального процесу в м’яких тканинах кореня зуба, який трапляється з різних причин і потребує професійного лікарського втручання.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас