Наш телефон:

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія в Херсоні

Існує думка, що дітям не потрібно регулярне відвідувати стоматолога, так як молочні зуби змінюються постійними і проблеми вирішуються самі собою. Це невірно і шкідливо для здоров’я дитини. Дітям потрібно проводити огляд ротової порожнини хоча б раз на півроку, тому що якщо у нього розвивається патологія, швидше за все, вона перейде і на нові зубки, і проблема не тільки не зникне, але і посилиться. Дитячий стоматолог проведе огляд, визначить зони ризику і зробить все для того, щоб зубки дитини були здоровими і красивими в дорослому житті.

У Херсоні дитяча стоматологія I-Dent чекає маленьких пацієнтів на плановий огляд і лікування зубів дітей різного віку. Тут працюють лікарі різного профілю вищої кваліфікації вміють працювати з дітьми, які стануть друзями дитини і назавжди позбавлять їх від страху перед стоматологами. Перелік послуг включає всі необхідні процедури і заходи, від простого зубного терапевта до дитячого стоматолога хірурга.

Дитячий стоматолог в Херсоні в клініці I-Dent це не тільки висока якість послуг будь-якої складності і комплексності, а й цінова доступність процедур. Всі маніпуляції проводяться безболісно з мінімальним дискомфортом для маленького пацієнта в приємній і легкій атмосфері. Запишіться на прийом до лікаря в зручний для вас час. Дитяча стоматологія чекає вас.

Дитяча стоматологія ціни

Чистити правильно зуби необхідно вчиться з дитинства. На жаль багато так і не освоїли цю науку, і в дорослому житті стикаються з проблемами, які можна було б уникнути дуже легко. У підсумку підтримувати зуби здоровими і красивими потрібно за великі гроші і частими походами до стоматолога.

Наведіть дитини до стоматолога, і він навчить його всім премудростям догляду за зубками. Таким чином, у нього не розвинеться карієс, пульпіт і інші запальні патології. Також своєчасно можна буде виявити дефекти прикусу і стежити за динамікою їх розвитку і, в разі необхідності, втрутитися і скорегувати їх. Отже, простий плановий профілактичний візит допоможе уникнути великих дорогих і хворобливих неприємностей.

Якщо вже є захворювання зубів і ясен, лікар вживе всіх необхідних заходів і сучасні методики лікування для їх усунення в найкоротший термін. Сучасне технічне оснащення, кваліфікований персонал, якісні матеріали та багато іншого, дозволяють пропонувати самі краще ціни в Херсоні. Просто запишіться на прийом до лікаря і подбайте про здоров’я вашої дитини.

Карієс у дітей

Карієс у дітей така ж часто зустрічається проблема, як і у дорослих і вона вимагає професійного рішення. Чим раніше почати терапію, тим більше шансів, що молочний зуб прослужить до його природної зміни і в подальшому не розвинеться карієс постійних зубів у дітей.

Необхідні терапевтичні заходи проводяться без використання бормашини, і не провокують у дитини дискомфорт і тривожність. Схема лікування залежить від типу зубів і стадії розвитку захворювання. Наприклад, на ранніх етапах карієсу може знадобитися пломбування молочних зубів за допомогою реминерализации або фторування емалі. Обидва методи максимально щадні, безболісні і легко переносяться маленькими пацієнтами. Фторування зубів у дітей проводиться за допомогою спеціального інструменту та сертифікованого матеріалу.

Однак якщо захворювання запущено і спостерігаються вогнища запалення, тобто простий карієс перейшов в гострий пульпіт у дітей, план лікування включає і проходження кореневих каналів, що більш складна і дорога процедура. Тому своєчасне звернення до лікаря, виявлення захворювання і своєчасне фторування зубів дітям – це економно, ефективно і практично.

Ще одна часта причина звернення з дітьми в I-Dent – неправильний прикус. Всього за один візит до ортодонта дитині буде поставлений правильний діагноз і визначені оптимальні методи виправлення. Для цього використовуються:

  • пластини – знімні конструкції з металевими елементами і м’яким підставою, яке щільно прилягає до неба. Вони чинять тиск на зуби і направляють їх в потрібне положення. Вони рекомендовані дітям старше шести років або з моменту початку зміни молочних зубів постійними, коли спостерігається розвиток щелепної системи;
  • брекети для дітей – призначені для підлітків, у яких завершився процес зміни зубів. В арсеналі клініки їсть сучасні моделі металевих, керамічних, лігатурних або самолігуючі брекетів, дозволяючи вибрати пристрій найбільш підходяще за зовнішнім виглядом і ціною, так ефективність однакова.

Всі лікувальні та корекційні процедури проходять під наглядом кваліфікованих і досвідчених лікарів і ортодонтів. Після виправлення дефектів встановлюються ретейнери, які попереджають повернення зубів у вихідне положення. Всі конструкції виготовляються у власній лабораторії клініки професійними зубними техніками, тому кожна дитина може замовити індивідуальний дизайн корекційної пластини або брекетів.

Дитяча стоматологічна клініка надає найширший спектр послуг. Більш докладно можете ознайомитися з ними на сайті, зв’язавшись з менеджерами IDent або записавшись на прийом до лікаря стоматолога.