Наш телефон:

Вирівнювання зубів, ортодонтія (брекети)

Вирівнювання зубів, ортодонтія (брекети)

вартість від

26000 грн

Вирівнювання зубів, ортодонтія (брекети)

вартість від

26000 грн

Брекети – ортодонтичні конструкції для корекції положення зубів людини при порушеннях прикусу і нерівності зубного ряду. Являють собою пристрої, які фіксуються за допомогою ортодонтичного клею на зовнішню або внутрішню поверхню зубів.

Вирівнювання зубів у Херсоні

Не кожна людина може пишатися красивими та рівними зубами від народження. Для багатьох – це результат тривалого стоматологічного впливу та застосування процедур з вирівнювання зубного ряду. Сьогодні використовуються різні методи корекції розташування різців і іклів та прикусу не тільки для дітей, а й дорослих людей із уже сформованим зубощелепним апаратом. Вирівнювання зубів у дорослих та дітей у херсонській клініці I-Dent це високоякісні послуги від дипломованих та досвідчених фахівців. Тут застосовують передові корекційні технології та спеціальні стоматологічні конструкції від провідних виробників Європи. І все це за доступними цінами.

У стоматології вирівнювання зубів в дітей віком проводиться після повної зміни молочних зубів корінними. За допомогою установки бректів або використання спеціальних пластин лікарі ортодотни можуть скоригувати прикус, повернути зуб у правильне анатомічне місце, змінити його нахил і розворот та інше. Щоб результат був хорошим, потрібно акуратно вибирати клініку та лікаря, тому що від його професіоналізму та рівня володіння різними технологіями залежить, наскільки успішною буде процедура.

У клініці I-Dent працюють з різними вродженими та набутими аномаліями прикусу та неправильним розташуванням зубів. Вирівнювання зубів ікол, різців або молярів проводиться після повної діагностики щелепної системи та виготовлення індивідуального зліпка. Процес займає багато часу і вимагає регулярних відвідування лікаря для відстеження динаміки корекції та виконання спеціальних процедур для правильної постановки зубів у ряду.

Брекети ціна в Херсоні

Оскільки неправильний прикус є не лише естетичною проблемою, а й функціональною, встановлення брекетів на передні зуби дозволяє вирішити багато фізіологічних проблем. Після корекції пацієнт може добре жувати пишу, уникнути проблем у шлунково-кишковому тракті, усунути м’язовий біль щелепи та особи, дикція та мова стають зрозумілими. І в такому випадку низька на вирівнювання зубів ціна дозволяє людині набути впевненості в собі і зберегти здоров’я всіх систем організму.

На брекети у Херсоні ціна залежить від якості конструкції, виду та виробника. Яка система підійде ¦лікар вирішує після збору анамнезу та отримання розшифровки розташування кожного зуба. Таким чином, якщо в одних випадках корекція полягає у встановленні брекетів на нижні зуби, в інших необхідно ставити конструкції на обидві щелепи. Оскільки така система визнана не лише найефективнішою, а й доступною, дозволити собі таку процедуру може кожен.

На брекети на зуби ціна в клініці I-Dent багато в чому залежить від виробника. Тут працюють лише із сертифікованими матеріалами, які не лише високоефективні, а й доступні. Тому брекети на зуби – одна з найпопулярніших і найпопулярніших ортодонтних послуг не тільки для дітей, а й дорослих. Дізнатись яка на брекети у Херсоні ціна можна зв’язавшись з операторами клініки, або записавшись на консультацію до фахівця.

Вирівнювання зубів брекетами

Вирівнювання зубів за допомогою брекетів рекомендується для таких випадків, як:

  • неправильний вроджений чи набутий прикус;
  • корекція профілю;
  • підготовка до подальшої імплантації та протезування;
  • аномалії розвитку зубного ряду чи окремих зубів;
  • забезпечення простору для зубів, що не прорізувалися.

Таким чином, системи використовуються не так для виправлення естетичної проблеми, як фізіологічної, психологічної і навіть соціальної. Тривалість носіння у кожному випадку індивідуальна. Якщо для корекції аномалій у дитячому віці знадобиться рік із невеликим, то у випадку дорослих, у яких зубощелепний апарат уже сформований – кілька років. Однак цей параметр не стандартний і в кожному випадку режим, тривалість, комплексність робіт розраховуються персонально для кожного пацієнта.

Брекети для вирівнювання зубів застосовується для:

  • постановки на місце зуба, що виходить за лінію зубного ряду;
  • різець чи ікло повернувся навколо своєї осі;
  • в окремих місцях спостерігається скупченість зубів;
  • зубний ряд неправильно стуляється через вроджену аномалію або внаслідок травм щелепи.

Якщо пацієнт звернувся з серйозними скелетними деформаціями, лікування з подальшим вирівнюванням може знадобитися і хірургічне втручання. Не рекомендується встановлення, якщо є складні супутні патології ендокринної та імунної системи, захворювання сприяють руйнуванню кісткових та сполучних тканин. При поганій гігієні ротової порожнини необхідно спочатку провести професійне чищення для видалення зубного каменю і нальоту. Також неможливо встановити брекет-систему, якщо зуби рухливі та відсутня значна кількість.

Докладніше про процедуру та специфіку її проведення дізнайтесь у спеціалістів клініки I-Dent у Херсоні. Тут надають послуги з вирівнювання зубів дітям та дорослим із застосуванням різних методик та терапевтичних тактик. Запис на консультацію проводиться телефоном у зручний для пацієнта час.

Скільки коштує вирівнювання зубів?

Вирівнювання зубів є комплексною процедурою, що складається з кількох етапів. Які маніпуляції необхідно виконати на передпідготовчому етапі, яка брекет-система підходить у конкретному випадку і є потреба у додаткових процедурах, визначає лікар після аналізу стану зубів. З ціни окремих маніпуляцій та самої системи буде розраховано підсумкову вартість.

На які зуби ставлять брекети?

Брекети ставлять на різці, кліки та премоляри, які мають аномалії розташування чи розвитку. Системи можуть встановлюватися тільки на одну щелепу або обидві, якщо проблема з прикусом пов’язана з неправильним розвитком обох щелеп.

Скільки коштують брекети на зуби?

Ціна брекетів залежить від виробника. Сучасні моделі представлені у великій кількості: від простих металевих, до практично непомітних на зубах. Також для дітей є веселі та яскраво розфарбовані установки, які зроблять період корекції веселішим.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас