Наш телефон:

Лабораторія клініки

Окремо варто розповісти про нашу зуботехнічну лабораторію. Наші пацієнти не чекають поки їх коронки, вініри, мости та інші стоматологічні конструкції будуть готові в іншому місці, так як це все робиться безпосередньо в клініці. А процес корекції вироба займає в середньому 30 хвилин. Наші лікарі точно знають, що вони отримають коронку або вініри за індивідуальними параметрами і їх не потрібно буде доопрацьовувати в процесі постановки. Крім того, це дозволяє значно знизити вартість послуг протезування, що дуже важливо для клієнтів старшого покоління.

Галерея клініки

Зовнішній вигляд клініки, роботу стоматологів і фотографії щасливих посмішок наших пацієнтів Ви можете переглянути в галереї.

Перейти до галереї

Відгуки клієнтів

Іван Іванов, 35 років

Elon Musk

Тут буде написаний відгук від клієнтів про відвідування стоматологічної клініки

Elon Musk

Тут буде написаний відгук від клієнтів про відвідування стоматологічної клініки

Elon Musk

Тут буде написаний відгук від клієнтів про відвідування стоматологічної клініки

Запитання відповіді

Якою має бути хороша стоматологічна клініка?

Стоматологічна клініка I-Dent є професійною, орієнтованої на потреби клієнтів, що забезпечує комфортне і якісне лікування.

Я боюся болю. На скільки боляче лікувати зуби і тим паче ставити?

У клініці I-Dent використовується найсучасніше обладнання та безпечна анестезія, щоб навіть самі тривожні відвідувачі почували себе комфортно під час процедур.

Чи можу я отримати знижку на лікування?

Так. Для отримання докладної інформації щодо знижок можете зателефонувати за номером телефону, зазначеною на сайті або відправити лист на електронну пошту клініки I-Dent.

Стоматологія, як обрати?

Зазвичай клієнти вибирають найбільш професійну клініку з досвідченим персоналом, якісним обслуговуванням і демократичними цінами. Саме такою стоматологічною клінікою і є I-Dent.

Чому стоматологія така дорога?

Стоматологічна клініка I-Dent забезпечує найбільш якісне лікування за демократичними цінами. А спектр лікувальних послуг здатний задовольнити кожного з пацієнтів.

I-Dent - клініка для всієї родини

До нас звертаються цілими сім’ями, так як крім повного набору діагностичного та лікувального обладнання, тут працюють із сертифікованими матеріалами, рекомендованими міжнародними експертними та медичними спільнотами. Лікарі, що входять в штат, мають досвід не менше 10 років і регулярно проходять майстер-класи та семінари для підвищення рівня кваліфікації та освоєння інноваційних терапевтичних технік. Тому вони знають і вміють вирішувати найскладніші стоматологічні завдання і для цього застосовують міжнародний досвід з доведеною ефективністю.