Наш телефон:

Лабораторія клініки

Окремо варто розповісти про нашу зуботехнічну лабораторію. Наші пацієнти не чекають поки їх коронки, вініри, мости та інші стоматологічні конструкції будуть готові в іншому місці, так як це все робиться безпосередньо в клініці. А процес корекції вироба займає в середньому 30 хвилин. Наші лікарі точно знають, що вони отримають коронку або вініри за індивідуальними параметрами і їх не потрібно буде доопрацьовувати в процесі постановки. Крім того, це дозволяє значно знизити вартість послуг протезування, що дуже важливо для клієнтів старшого покоління.

Галерея клініки

Зовнішній вигляд клініки, роботу стоматологів і фотографії щасливих посмішок наших пацієнтів Ви можете переглянути в галереї.

Перейти до галереї
Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитання відповіді

Що таке стоматологія?

Стоматологія є одним великим розділом медицини, що спеціалізується на лікуванні зубних патологій, запальних процесів, вроджених аномалій розвитку прикусу та будови зубощелепного апарату. У перелік послуг входить терапія, хірургія, імплантологія, протезування, професійна гігієна ротової порожнини, відновлення зубного ряду та багато іншого.

Стоматологія, що потрібно знати?

Не всі стоматологічні клініки Херсона надають однаковий спектр спеціалізованих послуг, тому перед тим, як записатися на прийом, необхідно уточнити, чи можуть вам надати допомогу. У нашій клініці такої проблеми немає, тому що тут є фахівці, обладнання та лабораторія для вирішення будь-яких завдань, навіть їли вони дуже комплексні і складні. І все це у рамках одного стоматологічного центру.

Якою має бути хороша стоматологічна клініка?

Стоматологічна клініка I-Dent є професійною, орієнтованої на потреби клієнтів, що забезпечує комфортне і якісне лікування.

Я боюся болю. На скільки боляче лікувати зуби і тим паче ставити?

У клініці I-Dent використовується найсучасніше обладнання та безпечна анестезія, щоб навіть самі тривожні відвідувачі почували себе комфортно під час процедур.

Чи можу я отримати знижку на лікування?

Так. Для отримання докладної інформації щодо знижок можете зателефонувати за номером телефону, зазначеною на сайті або відправити лист на електронну пошту клініки I-Dent.

Стоматологія, як обрати?

Зазвичай клієнти вибирають найбільш професійну клініку з досвідченим персоналом, якісним обслуговуванням і демократичними цінами. Саме такою стоматологічною клінікою і є I-Dent.

Чому стоматологія така дорога?

Стоматологічна клініка I-Dent забезпечує найбільш якісне лікування за демократичними цінами. А спектр лікувальних послуг здатний задовольнити кожного з пацієнтів.

Стоматологічна клініка у Херсоні

Стоматологічна клініка I-Dent в Херсоні представляє повний спектр терапевтичних, хірургічних, гігієнічних послуг, а також протезування на найвигідніші умови. Тут можна вирішити проблему будь-якої складності, оскільки штат укомплектований дипломованими фахівцями вищої кваліфікації та є необхідне діагностичне та лікувальне обладнання. Записатися на прийом можуть люди різного віку, у тому числі й діти, які потребують планового обстеження або потребують екстреної допомоги.

У спектр послуг, що надаються;

  • Лікування різних стоматологічних захворювань;
  • Хірургія та видалення зубів. Включно з складною екстракцією зуба мудрості;
  • Імплантація, протезування, відновлення цілісності зубного ряду;
  • Професійні гігієнічні процедури;
  • Виправлення прикусу та вирівнювання зубів за допомогою сучасних брекет-систем від кращих виробників;
  • Професійна консультація та багато іншого.

Стоматологічний центр має власну зуботехнічну лабораторію, що дозволяє створювати та встановлювати спеціальні конструкції з дотриманням технологічного процесу та гарантією якості матеріалів, що використовуються. Крім того, тут працюють професіонали, здатні забезпечити індивідуальний підхід до пацієнтів, незалежно від комплексності поставленого завдання.

Оскільки кабінет стоматолога оснащений усім необхідним, у тому числі і діагностичним обладнанням, тому всі етапи лікування проводяться в одному місці, що зручно не лише для пацієнтів, а й для лікарів. Стоматолог, який працює з дітьми, вміє знаходити правильний підхід та лікування навіть найнеприємніших ситуацій проходить у дружній атмосфері без стресу та сліз. Тому стомат клініка I-Dent – ​​це місце, де вся сім’я отримає високоякісні послуги у день звернення та на вигідних для сімейного бюджету умовах.

Не всі стоматологічні клініки Херсона можуть реалізувати весь перелік спеціалізованих хірургічних, терапевтичних та відновлювальних робіт. Це з невідповідним оснащенням, низьким рівнем підготовки персоналу та інше. Але в I-Dent все інакше, оскільки стоматологічна клініка в першу чергу орієнтована на те, щоб кожен пацієнт, який звернувся за допомогою, отримав її повною мірою та за доступними цінами.

Зубна стоматологія розвивається і щороку з’являються нові технології та матеріали. Лікарі клініки постійно вдосконалюють свої знання та навички, тому тут непосильних та завдань немає. В результаті в Херсоні стоматологія I-Dent може застосувати сучасні інноваційні методи, які використовуються в європейських країнах, дотримуючись найсуворіших вимог медичних галузевих стандартів та гарантуючи якість та безпеку робіт та матеріалів.

Коли потрібна кваліфікована допомога в екстреному порядку, зубна клініка може зробити все для того, щоб позбавити пацієнта від непотрібних страждань у найкоротший термін. Тому не потрібно гаяти час і записуватися на прийом, а відразу підійти до клініки та пройти необхідні діагностичні дослідження. Найкраща клініка стоматологія у Херсоні завжди відкрита для своїх пацієнтів. Для планових заходів просто запишіться на прийом до фахівця у зручний час.

Стоматологія у Херсоні, ціни

Ціни на стоматологічні послуги в Херсоні складаються з багатьох факторів. Так як не всі клініки мають повне технічне оснащення, пацієнтам доводиться звертати до різних діагностичних центрів або зуботехнічних лабораторій, що не тільки дорого, але й сприяє втраті дорогоцінного часу, що іноді є критичним. Клієнти центру I-Dent позбавлені таких турбот, оскільки в рамках однієї клініки вони зроблять все, пройдуть будь-які види апаратного обстеження та інші дії, необхідні для встановлення діагнозу, реалізації терапевтичних та хірургічних операцій або послуг з імплантології та протезування.

Крім того, це вигідно і з фінансового боку, оскільки клініка встановлює найвигідніші тарифи, дозволяючи клієнтам пройти повне лікування. Стоматолог у Херсоні – це не універсальний спеціаліст, який робить усе. У кожного лікаря свій профіль, в якому він розбирається найкраще. Так як в I-Dent спільно працюють професіонали різної спеціалізації, взаємодіючи, вогні можуть гарантувати найкращий результат навіть у найскладніших та найкомплексніших випадках.

Зуботехнічна лабораторія у Херсоні

Більшість клінік для таких послуг як виготовлення та встановлення імплантатом, протезів, вінірів, люмінірів та інших стоматологічних конструкцій звертаються до сторонніх зуботехнічних лабораторій. В результаті послуги виходять дорожчими, і якість виробів важко проконтролювати.

У I-Dent все інакше, тому що є власна зуботехнічна лабораторія, оснащення якої є найсучаснішим та передовим на ринку України. Також клініка працює з сертифікованими матеріалами та запатентованими технологіями, впровадженими у найпередовіші стоматологічні центри Європи. Це дозволяє не лише дати розширену гарантію на виготовлені конструкції та зроблені роботи, а й найбільш доступний тарифний план, який буде по кишені всім категорія клієнтів.

Також у лабораторії зуботехнічної працюють з надійними матеріалами, що довели свою ефективність. Вони сумісні з м’якими та твердими тканинами, не викликають алергії, перешкоджають розвитку запальних процесів та забезпечують тривалий термін експлуатації. Тому клієнти клініки завжди залишаються задоволеними результатами співпраці з клінікою та рекомендують її своїм близьким та друзям.

І ви можете стати одним із щасливих клієнтів, просто записавшись на консультацію. Незалежно від якої складності у вас проблема, лікарі стоматологічної клініки I-Dent вирішать її, і ви назавжди забудете про її існування. Індивідуальний підхід у лікуванні та ціноутворенні гарантований кожному, так само як і послуги високої кваліфікації. Приходьте на прийом зі своїми дітьми, і вони не знатимуть страху перед стоматологами, а зубки завжди будуть гарними та здоровими.

Запис здійснюється за телефоном. Достатньо вибрати зручний час для відвідування та отримати необхідні стоматологічні послуги. Але якщо у вас терміновий випадок – приходьте одразу до клініки без попереднього запису чи дзвінка – тут завжди допоможуть.