Наш телефон:

Лікування патологічної стертості зубів

Лікування патологічної стертості зубів

вартість від

необхідна консультація

Лікування патологічної стертості зубів

вартість від

необхідна консультація

На відміну від фізіологічної стертості зубів, патологічна стертість характеризується більш ранньої і значно вираженою втратою твердих тканин, яка частіше носить генералізований характер і відзначається на всіх зубах. Залежно від ступеня і форми захворювання використовуються різні методи лікування.

Результати роботи

Лікування патологічної стирання зубів в Херсоні

Патологічна стирання зубів є станом, при якому кісткова емалі та дентин тканина убуває за відносно короткий термін. У людини з’являються характерні ознаки як лійкоподібні заглиблення з гострими краями, що сприяють травмуванню язика та слизової оболонки рота, щік та губ. Фахівці розрізняють різні стадії розвитку захворювання і на кожній з них можна звернутися до профільних стоматологів клініки I-Dent, де проведуть необхідні заходи для усунення подальшої ситуації.

Запущена і невчасно вилікована підвищена стирання зубів призводить до деформацій зубного ряду, підвищення чутливості зубів, і внаслідок зменшення кісткової тканини втрати однієї або декількох одиниць. Крім того, ця патологія сприяє зміні прикусу, підвищенню навантаження на щелепно-лицьові м’язи, утворенню глибоких носогубних складок. Тому відкладати лікування стирання зубів не варто, тим більше в I-Dent зробити це можна на вигідних умовах.

Стирання зубів види

Розрізняють три види патології:

  • перша форма – змінюється форма різців та згладжуються анатомічні форми премолярів та молярів. Такий стан розвивається до 30 років;
  • друга форма – стирання піддається емаль різців і характерна для віку до 45 років;
  • третя форма – стирається межа між зубною емаллю та дентиною і трапляється у віці старше 50 років.

Також у разі патологічної стирання зубів лікування залежить від ступеня стирання, який буває 4 видів. На останній стадії стирається вся коронка зуба. Головне зупинити процес патологічних змін та стабілізувати процес. Для цього використовуються різні коронки, накладки та коронки з кераміки чи композитних матеріалів.

Фахівці клініки I-Dent знають, як зупинити руйнування зубної емалі та приймають пацієнтів різного віку та ступеня розвитку хвороби. Тут є необхідне обладнання для терапевтичних заходів та власна лабораторія для виготовлення стоматологічних конструкцій для відновлення цілісності та краси зубного ряду.

Як зупинити стирання зубів?

Для зупинення процесу руйнування емалі та дентину використовують спеціальні матеріали, які можуть зберегти вітальність зуба. Також існують спеціальні методики мінералізації емалі, виправлення прикусу та відновлення зубів за допомогою композитних матеріалів або прес кераміки.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас