Наш телефон:

Лікування ясен у Херсоні

Кожна людина стикається періодично з невеликими запаленнями ясен. Багато хто помилково вважає, що робити нічого не треба, і саме все пройде. Однак без належного лікування, запальний процес може розвинутися в досить серйозну патологію, лікування якої потребує багато грошей, часу і нервів. Тому такі неприємності рекомендується запобігти простими походами до стоматолога не рідше ніж раз на півроку.

Лікування запалення ясен в стоматологічній клініці I-Dent проводиться досвідченими лікарями вищої кваліфікації із застосуванням інноваційних терапевтичних методів і матеріалів. Тривалість курсу і схема лікування визначається індивідуально після проведення необхідних діагностичних досліджень і постановки точного діагнозу. Під запалення ясен можуть ховатися різні види патологій (гінгівіт, пародонтит та інше), тому важливо визначити причину захворювання і працювати над її усуненням, а не втрачати час, борючись з симптомами.

При запаленні ясен лікування потрібно обов’язково і в найкоротший термін якщо:

  • Ясна кровоточать;
  • Неприємний запах з рота йде навіть після чищення зубів;
  • Під час гігієнічних процедур відчули, що зуб похитується;
  • З-під ясна виділяється гній.

Якщо є один або кілька симптомів, потрібно негайно звернутися до лікаря. Призначення адекватного лікування на ранніх стадіях дозволять уникнути більш серйозних проблем і витрат. У запущених випадках невилікуваних запалення може привести до повної втрати зуба або всього зубного ряду.

Кровоточивість ясен, лікування

У клініці I-Dent при кровоточивості ясен лікування проводиться лікарем парадонтолог. Після первинного огляду і апаратної діагностики, він визначає причину розвитку запального процесу і ризики розвитку супутніх захворювань. Також фахівець призначає лікування соотвественно діагнозу і стадії захворювання.

Коли пацієнт звернувся вчасно і процес запалення знаходиться тільки на початковій стадії розвитку, терапія може обмежитися тільки професійним чищенням зубів з поліруванням коренів зуба. Це сприяє відновленню ясен в нормальне здорове стан, зупиняючи подальший розвиток захворювання. Можливо, лікар призначить і невеликий курс прийому антибіотиків для призупинення подальшого запалення м’яких тканин.

Якщо хвороба знаходиться в запущеному стані без хірургічного втручання не обійтися. Для обробки зубів ясен і коренів зубів може застосовуватися лазер, а для ліквідації парадонтальних кишень – хірургічний скальпель.

Незважаючи на те, що існує ефективне лікування кровоточивості ясен, найкраще попередити виникнення цих неприємностей. Профілактика захворювань недорога, і не вимагає спеціальних інструментів або процедур. Для цього достатньо:

  • Два рази на день чистити зуби щіткою з щетиною середньої жорсткості;
  • Використовувати зубну нитку для чищення простору між зубами;
  • Полоскати рот спеціальними рідинами;
  • Дотримуватися правильного харчування і включити в свій раціон більше рослинної їжі.

Звичайно, ці заходи дозволять запобігти виникненню запалень в яснах, однак повністю не зможуть уберегти, так як недуга може розвинутися і внаслідок різних агресивних інфекцій. Тому комплексний підхід, що включає дотримання гігієни ротової порожнини і регулярне відвідування лікаря парадонтолога, дозволить уникнути більш складних ситуацій. Просто запишіться на прийом до стоматолога в клініку I-Dent в Херсоні і забезпечте здоров’я своїх зубів.