Наш телефон:

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів

вартість від

2200 грн

Відбілювання зубів

вартість від

2200 грн

Професійне відбілювання зубів є одним з найпопулярніших методів косметичної стоматології з багатьох причин:

  • Всього за годину ваші зуби стануть набагато біліше і яскравіше.
  • Професійні процедури відбілювання безпечні і безболісні.
  • Навіть неідеальні зуби виглядають більш досконалими після відбілювання.

Відбілювання зубів у Херсоні

Пожовтіння зубів є наслідком не тільки неправильної гігієни порожнини рота, але й споживання кави, чорного чаю, газованих напоїв, що фарбують, куріння, та інших шкідливих звичок. Вони виглядають некрасиво і часто людина намагаючись приховати це, створює враження похмурої та нетовариської особистості. Звернувшись до клініки I-Dent у Херсоні, можна за одну процедуру висвітлити зубну емаль на кілька тонів без шкоди для структури та наслідків для здоров’я. Професійне відбілювання зубів виконується спеціальними методами із застосуванням сертифікованих матеріалів, які гарантують чудовий результат після першого сеансу.

Який ефект після процедури відбілювання зубів до і після наочно можна побачити в численних фотографіях в інтернеті. Це не рекламний трюк, а реальний результат професійного підходу до процесу. Однак, якщо немає можливості відвідати кабінет стоматологи, вирівняти тон зубів можна і в домашніх умовах. Як це зробити, дізнайтесь у спеціалістів нашої клініки.

Відбілювання зубів, ціна

На відбілювання зубів ціна залежить від способу обробки зубної емалі і на скільки тонів необхідно освітлити зуби. Від цього залежить кількість сеансів, необхідних досягнення очікуваного результату. Наскільки можна відбілити зуби у кожному даному випадку залежить від стану зубів, оскільки процедури високої інтенсивності який завжди безпечні. Також на ціни відбілювання зубів впливає необхідність додаткових процедур з ремінералізації та зміцнення зубів. У такому разі результат радуватимуть не один рік.

У I-Dent щоб відбілити зуби ціна найвигідніша, у тому числі у разі виготовлення капи для самостійної обробки поверхні у домашніх умовах. Запишіться на консультацію до фахівця, і дізнайтеся, який спосіб підійде для конкретного пацієнта в залежності від особистих властивостей, структури емалі та інших індивідуальних параметрів.

Відбілювання зубів, види

У стоматологічних клініках застосовують різні методи відбілювання зубів, саме:

  • механічний;
  • хімічний;
  • лазерний;
  • фотооббілювання.

Всі вони визнані такими, що щадять, не руйнують структуру емалі і ефективно освітлюють її на 4-10 тонів. Відбілювання зубів холодним світлом рекомендовано для пацієнтів із чутливими зубами, тоді як хімічне можна робити лише тим, хто має ідеально здорові зуби. Лазерне та ультразвукове освітлення емалі також відносяться до щадних та ефективних, але який саме з усіх підходить у конкретному випадку, вирішить лікар на первинному огляді.

Відбілювання зубів капою зі спеціальним гелем або пастою можна проводити вдома у зручний час. Можна купити виріб в аптеці, але стандартні моделі прилягають нещільно, і освітлення відбувається нерівномірно. Тому багато хто воліє замовляти виготовлення індивідуальної капи під персональний зліпок. У I-Dent є власна зуботехнічна лабораторія, тому можна забезпечити собі ефективне та зручне відбілювання на найвигідніших умовах.

Скільки коштує вибілити зуби?

Вартість відбілювання зубів залежить від обраного методу на зубну емаль і кількості сеансів необхідних досягнення потрібного тону.

Яке відбілювання зубів краще?

Оптимальний метод відбілювання залежить від таких параметрів як стан та структура емалі зубів. Для чутливих зубів підійде фотовідбілювання, вплив лазером чи ультразвуком, а здорових – хімічний.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас