Наш телефон:

Терапевтична стоматологія у Херсоні

Стоматологічні послуги поділяються на дві великі категорії: терапія та хірургія. Вони включають безліч спеціальних операцій та методик і спрямовані на вирішення певних завдань. У клініці I-Dent у Херсоні надають весь спектр стоматологічних послуг високої якості та на вигідних умовах.

Клініка терапевтичної стоматології оснащена передовим обладнанням та власною лабораторією, що дозволяє реалізувати складні та комплексні роботи в одному місці та на максимально вигідних умовах. Великий штат терапевтів вищої кваліфікації надають усі види робіт: від постановки діагнозу до лікування хронічних захворювань зубів.

Терапія стоматологія – це область, яка спрямована забезпечення ефективного лікування зубів без необхідності видалення. Для цього використовується спеціальний інструмент, медикаменти та терапевтичні технології, що застосовуються у клініках Європи. Це дозволяє гарантувати відповідність найвищим медичним стандартам, які тепер доступні у Херсоні недорого.

У стоматології терапія є базовою областю, оскільки багато проблем можна вирішити академічними лікувальними методами. Оскільки деякі операції можуть завдати больових відчуттів і дискомфорту, вони виконуються під місцевою анестезією, даючи пацієнту можливість насолодитися красивими і здоровими зубами без болю. У I-Dent застосовують передові технології лікування, гарантуючи найкращу якість у Херсоні.

Стоматолог-терапевт

Терапевт стоматолог – це спеціаліст, який спеціалізується на лікуванні різних зубних недуг консервативними малоінвазивними методами. Вони дозволяють зберегти цілісність зуба, так само як і відновити його, зберігаючи функціональність та естетичність зубного ряду. До переліку терапевтичних робіт входить:

  • Діагностика та постановка діагнозу;
  • Реставрація та відновлення пошкоджених зубів;
  • Лікування запальних процесів у м’яких навколозубних тканинах та слизовій оболонці ротової порожнини;
  • Професійна гігієна ротової порожнини.

Для лікування застосовуються спеціальні склади, медикаменти, обладнання та терапевтичні техніки. Лікар стоматолог-терапевт приймає пацієнтів різного віку та ділиться на дитячий та для дорослих. Завдяки використанню щадних, але ефективних методик лікування, повернути здоров’я зубам можна дітлахам різного віку, так само як і майбутніх мам. Усі маніпуляції безболісні.

Щоб записатися на прийом, достатньо залишити заявку на сайті клініки або зв’язатися з менеджером. Пацієнти обирають зручний час для візиту до лікаря та після первинного огляду, виконання діагностичних заходів, лікар обирає режим та тактику лікування. Успіх терапії гарантований у кожному випадку, незалежно від складності, оскільки клініка оснащена діагностичним та лікувальним обладнанням, так само як і власною лабораторією з виготовлення імплантатів. В результаті клієнт отримає всі спеціалізовані послуги в одному місці недорого.

Що робить стоматолог терапевт?

Стоматолог терапевт лікує різні види каріозних утворень, відновлює цілісність ушкоджених зубів, усуває запальні процеси у м’яких тканинах, виконує професійне чищення зубів.