Наш телефон:

Періодонтит

Періодонтит

вартість від

900 грн

Періодонтит

вартість від

900 грн

Періодонтит – це запалення періодонта, що характеризується порушенням цілісності зв’язок, що утримують зуб в альвеолі, кортикальної пластинки кістки, що оточує зуб і резорбції кісткової тканини від незначних розмірів до утворення кіст великих розмірів.

Лікування періодонтиту в Херсоні

Періодонтитом є гострий запальний стан тканин, що оточують зуб та його корінь. Такий стан може розвинутись з різних причин і вимагає термінового втручання спеціаліста стоматолога для усунення розвитку інфекційних процесів та збереження зуба. Не лікування хронічного періодонтиту, що розвинувся в результаті ігнорування симптомів, часто закінчується втратою зуба, зниженням функціональності зубного ряду і втратою краси посмішки. Щоб уникнути цього – вчасно зверніться до фахівців клініки I-Dent.

Важливо не пропустити симптоматику початку розвитку недуги і постановку правильного діагнозу, оскільки для періодонтиту лікування на ранніх стадіях дозволяє уникнути безлічі проблем, неприємних відчуттів та додаткових фінансових витрат. Причин виникнення інфекції у навколозубних тканинах багато, але ознаки – ідентичні, а саме:

 • при натисканні на хворий зуб або жування відчувається біль;
 • болючі відчуття з часом стають інтенсивнішими і тривалішими і не пов’язаними з механічними впливами;
 • сильні запалення супроводжуються підвищенням температури тіла та характерною слабкістю, млявістю, м’язовими болями;
 • в ділянці ураженого зуба тканини відтікають, опухають, червоніють і можуть кровоточити;
 • у хронічних запущених випадках формуються гранульоми, порожнини з гноєм, зуби стають рухливими, збільшується відстань між ними.

Тому важливо при періодонтиті симптоми досить яскраві та характерні та складно сплутати з іншими недугами, особливо якщо вони регулярні та тривалі. Але щоб поставити правильний діагноз та призначити відповідне терапевтичне лікування, необхідно звернутися до стоматолога. Іноді врятувати зуб не вдається і необхідно його витягти, що може призвести до непотрібних страждань, додаткових витрат на встановлення імплантату та інших неприємностей. Тому рекомендується проходити профілактичний огляд ротової порожнини не менше двох разів на рік у стоматологічній клініці I-Dent.

Періодонтит лікування ціна

На вартість лікування періодонтиту впливають багато критеріїв, серед яких стадія захворювання, оскільки саме цей фактор визначає складність терапії та необхідний комплекс заходів. У запущених випадках необхідно кілька разів відвідати клініку, оскільки лікування складатиметься з кількох етапів і лікарю необхідно простежити динаміку одужання та, за необхідності, коригувати комплекс терапії.

Класифікація періодонтиту

Періодонтит є серйозним стоматологічним захворюванням, яке з стадії розвитку, ділиться на кілька різновидів з відокремленим комплексом ознак і проявів. Таким чином, розрізняють:

 • гостра фаза – початок розвитку хвороби, що супроводжується гострим болем, запаленням м’яких тканин, відтіком ясен. Часто спостерігаються періоди затишшя, які помилково сприймаються хворими як ознака одужання. Цей етап поділяється на дві категорії: серозний та гнійний. Гострий серозний періодонтит характеризується сильними та різкими болями при натисканні на зуб без будь-яких інших видимих ​​симптомів. Гострий гнійний періодонтит супроводжується запаленням м’яких тканин у навколозубній та кореневій системі. Інфекція поступово руйнує тканини, внаслідок чого формується гній, який може виходити через канали, що сформувалися природним шляхом. В іншому випадку – необхідно звернутися до лікаря для розкриття очищення гнійної кишені, щоб уникнути серйозніших наслідків;
 • хронічна фаза – хронічний періодонтит є наслідком невилікуваної та занедбаної хвороби у гострій фазі. Він призводить до змін структури тканин, і характеризується появою кіст, гранульом та фіброзних утворень. Він також поділяється на кілька різновидів. Хронічний гранулематозний періодонтит сприяє огрубінню парадонтних зв’язок та уражених м’яких тканин, які поступово замінюються фіброзними утвореннями та рубцями. Фіброзна форма хронічного періодонтиту пов’язана з видаленням новоутворень хірургічним шляхом. Хронічний фіброзний періодонтит відноситься до термінальної фази, яка не тільки небезпечна, а й часто важко піддається терапевтичному лікуванню. Він небезпечний формуванням гнійних порожнин (гранулеми), які формуються у м’яких тканинах ясен. Вони завдають багато страждань, з рота йде характерний гнильний запах, є болючі відчуття.

Також запалення періодонту ділиться на апікальний та маргінальний по області локалізації запалення. Апікальний періодонтит розвивається у верхній області зубного кореня, у той час як маргінальний періодонтит охоплює всю навколозубну зв’язку.

У клініці I-Dent можна звернутися з гострим, хронічним чи травматичним періодонтитом у терміновому режимі, коли допомогу потрібно надати негайно. Тут є необхідне діагностичне обладнання для вивчення стану зуба та прилеглих тканин та визначення комплексу терапевтичних заходів, які потрібно вжити для порятунку зуба. Фахівці беруться навіть за найскладніші випадки, такі як періодонтит зуба мудрості, оскільки стоматологічний центр оснащений усім необхідним обладнанням для вирішення комплексних завдань.

Лікування періодонтиту етапи

Етапи лікування періодонтиту залежить від фази розвитку недуги. Під час візиту до лікаря спеціаліст виконує наступні операції:

 • первинний огляд та апаратна діагностика;
 • обов’язкове запровадження місцевої анестезії;
 • розтин зуба, очищення каріозних утворень, видалення старої пломби та організація доступу до каналів кореня зуба;
 • очищення каналів від пульпи, антисептична обробка, введення лікарських препаратів;
 • пломбування каналу та відновлення коронки зуба.

Усі ці та інші необхідні терапевтичні операції виконуються за допомогою сучасного стоматологічного обладнання, інструментів, медикаментів та витратних матеріалів. Процедура безболісна і виконується в короткий термін. Запис на первинну консультацію та лікування у клініці I-Dent у Херсоні проводиться по телефону, але в екстрених випадках можна прийти безпосередньо до центру, де нададуть швидку професійну допомогу. Якою буде терапія, її тривалість та комплекс заходів, вирішує стоматолог після проведення діагностики та постановки точного діагнозу.

Що таке періодонтит?

Періодонтит – це запалення навколозубних кореневих тканин (періодонту), пов’язане з травматичним синдромом або має інфекційний характер. Залежно від стадії захворювання, розрізняють кілька видів, які вимагають професійного терапевтичного лікування або хірургічного втручання, якщо ураження занадто серйозні і зберегти зуб неможливо.

Як лікувати періодонтит?

Лікування періодонтиту проводиться у спеціалізованих стоматологічних кабінетах з необхідним діагностичним та терапевтичним обладнанням. Залежно від виду та складності інфекційного ураження тканин лікування може складатися з декількох етапів, які здійснюються під місцевою анестезією і пов’язані з відкриттям кореневих каналів, їх чищенням, введенням ліків з подальшим пломбуванням і відновленням природної коронки зуба.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас