Наш телефон:

Професійне чищення зубів

Професійне чищення зубів

вартість від

1100 грн

Професійне чищення зубів

вартість від

1100 грн

Професійне чищення зубів є частиною гігієни порожнини рота і включає видалення зубного нальоту з зубів з метою запобігання карієсу, гінгівіту і захворювань пародонту. Люди зазвичай чистять зуби щіткою і зубною ниткою, а стоматологи-гігієністи можуть видалити тверді відкладення (зубний камінь), які залишаються за звичайного чищення.

Професійне чищення зубів Херсон

Професійне чищення зубів – це гігієнічна процедура, яка проводиться в умовах стоматологічного кабінету за допомогою спеціального обладнання, розчинів та матеріалів. Вона дозволяє ефективно видалити стійкі забруднення, зубний камінь і м’який наліт, який неможливо усунути навіть регулярними побутовими гігієнічними процедурами. Професійне чищення зубів повинна виконуватися двічі на рік, що є ідеальною профілактикою безлічі захворювань, що розвиваються на тлі наявності патогенної мікрофлори.

Зробити чистку професійну зубів в Херсоні можна недорого в клініці I-Dent, в якій використовуються передові технології та матеріали для проведення гігієнічних та терапевтичних процедур. Процедура виконує досвідченими фахівцями та гарантує повне видалення сторонніх накопичень, освітлення та вирівнювання тону емалі та забезпечення ефективних заходів щодо запобігання великому спектру захворювань зубів.

Професійне чищення зубів, ціна

При професійному чищенні зубів вартість складається з вибраного методу очищення. Це може бути інструментарне, ультразвукове або система Air-Flow. Кожен із методів ефективний та рекомендований за конкретних обставин, пов’язаних з наявністю протипоказань, рівня чутливості зубів, наявності патологій, стоматологічних конструкцій та інше.

Оскільки профгігієна ротової порожнини є повноцінною стоматологічною послугою, вона складається з кількох етапів. Таким чином, при професійному чищенні зубів ціна включає безліч окремих процедур які в сукупності дозволяють отримати чудовий і тривалий результат.

Професійне чищення зубів, етапи

Процедура, незалежно від обраного методу, складається з декількох етапів:

  • стоматолог оглядає ротову порожнину для оцінювання стану зубів та ясен та при необхідності призначення попереднього лікування виявлених патологій;
  • процедура видалення зубного каменю та нальоту спеціальними механічними інструментами, ультразвуковим обладнанням або системою AirFlow. На цьому етапі обробляється простір під яснами та між зубами;
  • вирівнювання тону та видалення пігментації, викликаної споживанням чаю, кави, червоного вина та інших «фарбуючих» напоїв, куріння. Тут використовуються спеціальні пасти та суміші;
  • полірування поверхні зубної емалі, спрямовану вирівнювання фактури. На гладкій поверхні не накопичується патогенна мікрофлора, і зубам забезпечено тривалий захист від будь-яких запалень та карієсу.

Лікарі рекомендують проводити професійні гігієнічні процедури двічі на рік. Цього достатньо, щоб зуби залишалися здоровими та будь-які зміни у структурі були виявлені на початкових стадіях розвитку, коли терапія легша і дешевша.

Професійне чищення зубів, види

Для професійної гігієни ротової порожнини в сучасних клініках використовують різні техніки усунення зубного каменю та нальоту. Вони нешкідливі для здоров’я та структури емалі та здатні забезпечити гарний результат. До основних методів відносять:

  • механічне чищення за допомогою спеціальних інструментів для усунення твердих відкладень. Під час процедури відчувається певний дискомфорт та болючі відчуття;
    ультразвукове чищення спеціальним апаратом, що генерує ультразвук, що руйнує затверділі частинки, процес очищення абсолютно безболісний;
  • Air Flow з’єднує силу спрямованого струменя води зі спеціальними очищаючими розчинами під великим тиском. Потрапляючи глибоко під ясна, струмінь повністю очищає відкладення, не пошкоджуючи м’які тканини;
  • комплексне професійне чищення зубів може комбінувати кілька методів для досягнення кращого результату.

Професійне чищення зубів до і після

Гігієнічні процедури професійним обладнанням та спеціальними пастами дозволяють освітлити зубну емаль кілька тонів без її ушкодження. Оскільки камінь і наліт усувається з-під ясен, патогенній мікрофлорі нема де розвиватися, що забезпечує свіже дихання. Також процедура є чудовою профілактикою пародонтиту, гінгівіту та інших захворювань. Оскільки професійне чищення зубів шкоду зубам не завдає, процедуру в особливих випадках, за призначенням лікаря, можна проводити частіше – раз на три місяці. Вона рекомендована і людям із встановленими стоматологічними конструкціями та брекетами.

Записати на гігієнічне чищення зубів у Херсоні можна до I-Dent. Фахівці клініки використовують передові методи впливу, які дозволяють швидко та ефективно усунути найскладніші відкладення та зробити зуби чистими, світлими та красивими.

Коли потрібне професійне чищення зубів?

Професійне чищення має проводитися двічі на рік, навіть якщо видимих ​​проблем немає. Відкладення ховаються глибоко під яснами та в парадонтальних кишенях та їх необхідно видалити на початкових етапах формування.

Професійне чищення зубів, що це?

Профчистка є стоматологічною процедурою усунення зубного каменю і нальоту, так само як і вирівнювання тону зубної емалі, шляхом полірування поверхні спеціальними пастами.

Професійне чищення зубів, як проводиться?

Технологія прифчиски зубів залежить від методу, що застосовується. Після первинного огляду лікар вирішує, який спосіб є оптимальним для очищення твердих відкладень.

Скільки коштує професійне чищення зубів?

Ціна послуги залежить від комплексу застосовуваних процедур, методу впливу, необхідності додаткових зміцнюючих і захищаючих препаратів.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас