Наш телефон:

Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів

вартість від

550 грн

Художня реставрація зубів

вартість від

550 грн

Метою реставрації зубів є відновлення структурної цілісності зуба або зубів, які були пошкоджені в результаті захворювання або травми порожнини рота. Розробка різних варіантів реставрації дозволила стоматологам усунути широкий спектр пошкоджень, включаючи відколи, серйозні переломи, навіть значне пошкодження або втрату зубів.

Художня реставрація зубів у Херсоні

Художня реставрація зуба – це комплекс спеціалізованих стоматологічних операцій з реабілітації травмованих зубів, виправлення різних набутих чи вроджених дефектів, зміни їхньої анатомічної форми. Процедура не має тільки естетичну задачу, а й функціональну, оскільки надання нормальної природної форми твердим зубним тканинам забезпечує нормальне жування їжі, уникнення проблем із травним трактом, забезпечує збереження всього зубного ряду та його красу.

Художня реставрація зубів, показання:

  • зубна емаль змінила свій натуральний відтінок;
  • є видимі зміни анатомічної форми різців, молярів або передніх зубів;
  • спостерігаються широкі міжзубні просвіти;
  • на поверхні емалі є тріщини, відколи та інші дефекти, отримані внаслідок травм, стирання, особливостей прикусу;
  • відновлення форми після лікування карієсу, періодонтиту чи пульпіту.

Звернутися до лікаря для реставрації можна у плановому порядку та після первинного огляду та, за необхідності, апаратної діагностики визначиться структура та режим лікування. Іноді під час першого етапу лікування можуть виявитися проблеми та запальні процеси, які вимагають лікування, після якого проводитиметься безпосереднє відновлення. У I-Dent на художню реставрацію зубів ціна найдоступніша та найвигідніша в Херсоні. Тут працюють фахівці вищої кваліфікації, а клініка оснащена передовим стоматологічним обладнанням, що уможливлює надання високоякісних послуг у найскладніших випадках.

Реставрація зубів ціна

Вартість реставраційних робіт зубного ряду залежить від ступеня та складності пошкоджень емалі, використаного матеріалу, а також необхідності проведення інших терапевтичних заходів. Наприклад, якщо область з дефектом займає до 30% різця або ікла, застосовується композитні матеріали, тому що вони дозволяють отримати ідентичний відтінок зубної емалі всього ряду. На композитну реставрацію зубів ціна доступна для всіх категорій, тому за один візит до лікаря можна забезпечити красу всіх зубів, які потребують відновлення.

Якщо є терапевтичні проблеми, то при реставрації зубів вартість включатиме і лікування. Карієс, періодонтит, пульпіт слід лікувати до початку естетичної реставрації. Запальні процеси обов’язково дадуть себе знати в майбутньому, і потрібно буде розкрити хвору одиницю, а значить, всі зусилля лікаря і гроші будуть марно витрачені. При керамічній реставрації зубів ціна буде розрахована в сукупності з усуненням каріозних та запальних процесів.

У I-Dent на естетичну реставрацію зубів ціна найдоступніша у Херсоні. Тут працюють професіонали із великим досвідом. Сучасне технічне оснащення обладнанням для проведення всього спектру терапевтичних, хірургічних, гігієнічних та естетичних операцій дозволяє в рамках одного візиту реалізувати великий обсяг робіт: від діагностики до лікування різних стоматологічних патологій.

Звернувшись до клініки, клієнти отримують найкращу на реставрацію зубів ціну, незалежно від складності та обсягу робіт. Так як тут використовують виключно сертифіковані матеріали, дотримуються технологічних стандартів, і за умови, що відреставрованим різцям, іклам і молярам буде забезпечений належний догляд, результат радуватиме дуже довго. Запишіться на безкоштовну консультацію та здивуйтеся легкості, доступної для реставрації передніх зубів, ціні та ефективності процедури, реалізованої лікарями херсонської стоматологічної клініки I-Dent.

Реставрація зубів види

Залежно від розташування зуба та характеру його дефектів, фахівці розрізняють кілька видів реставрації: пряму чи непряму, тобто з використанням спеціальних конструкцій, як напівкоронки, вініри та інше. У першому випадку всі маніпуляції проводяться за один візит до лікаря, у другому – кілька.

Художня реставрація фронтального зуба – відповідальна та серйозна робота, оскільки від якості робіт залежить краса та природність зубного ряду. Тому лікар не тільки відновлює анатомічну форму зуба, а й натуральний відтінок, щоб після реставрації він нічим не відрізнявся від своїх побратимів у ряду. Для цього використовуються спеціальні сертифіковані матеріали та передові технології, що застосовуються у європейських країнах. Таким чином, пряма художня реставрація зубів повинна виконуватися тільки професіоналами в серйозних клініках з гарною репутацією. У Херсоні – це I-Dent.

Неправильну форму іноді можна виправити без необхідності встановлення брекетів чи інших серйозних спеціалізованих процедур. Художня реставрація кривих зубів проводиться з урахуванням анатомічних особливостей пацієнта, оскільки у кожної людини неповторні унікальні характеристики форми, розмір та колірний відтінок. Для цього використовуються спеціальні пломбувальні матеріали із композитних матеріалів.

Реставрація жувальних зубів проводиться з використанням міцних і довговічних матеріалів, оскільки вони щодня під час їди витримують великі навантаження. Тому важливо зберегти як красу, а й функціональність молярів тривалий час, незалежно від харчових пристрастей.

Скільки коштує реставрація зубів?

На пряму і непряму реставрацію зубів різна вартість, тому під час первинного огляду лікар визначає обсяг комплексу робіт, необхідного для відновлення зубів, у тому числі лікування наявних патологій, при необхідності. Крім того, на підсумкову ціну послуги впливає і вибір методу реставрації та характеристики матеріалів, що використовуються для цього.

Відгуки клієнтів

Зубарев Андрей Анатольевич

Обслуживание на высшем уровне! Теперь всем советую только клинику I-Dent! Спасибо стоматологам за советы по уходу за улыбкой!

Старин Сергей Викторович

Пришёл в I-Dent по совету друга. Он говорил, что и обслуживание хорошее и лечат качественно, вот, решил сам проверить и не ошибся!

Дубак Анастасія Олександрівна

Персонал дуже привітний. Протезування пройшло якісно, без ексцесів. Тепер розумію, що в I-Dent працюють тільки професіонали.

Iнна

Обслуговування, атмосфера та чистота на найвищому рівні. Лікарі-професіонали своєї справи. Особливо хочеться відзначити Артура. Акуратний і уважний молодий лікар. Він знайде підхід до всіх пацієнтів, а діти від нього просто захоплені. Процвітання і більше вам вдячних клієнтів.

Альбiна

Сьогодні вперше відвідала I-Dent. Дуже задоволена ВСІМ ☝️, що буває рідко тому що прийшла з донькою (11 років), а вона боїться лікувати зуби. Відмінний лікар, професіонал. І мене допомогли і зорієнтували на подальше лікування. Ціни демократичні, що зараз досить актуально, а обслуговування та матеріали на найвищому рівні. Дівчина на рецепції дуже мила і приємна, змогла записати нас на прийом того ж дня, коли я зателефонувала. Дуже дякую за Вашу роботу🙏🙏🙏 Рекомендую всім👍

Запитати у нас